Bugün evimizin dekorasyonuyla ilgilenelim. Evlerimiz ne kadar güzel dekor edilirse bizim için o kadar ferah ve iç açıcı olur. Evimizi güzelleştirecek dekor unsurlarından biri de duvar kağıdıdır. Duvar kağıdını rastgele her yerden alıp bizim uygulamamız pek kolay değildir.

Bu yüzden duvar kağıdını profesyonel bir yerden alıp gerekirse uzmanlarından da destek almalıyız. Bu konu için Koçtaş’ı araştırdım. Bildiğimiz gibi Koçtaş evimiz için A’dan Z’ye her şeyi satan bir firma. Koçtaş’ta satılan duvar kağıtlarını incelediğimizde hem kalite hem de orijinal desenleri ile seçim yapmakta zorlanacağımız bir muhakkak.

Sizlere Koçtaş’a gitmeden önce fikir verebilmek için duvar kağıdı modellerinden seçme bir koleksiyon hazırladık. Önce Koçtaş duvar kağıtları koleksiyonumuzu bir görelim.

Gördüğünüz gibi Koçtaş’ın satışa sunduğu duvar kağıtları birbirinden güzel ve kaliteli. Fiyatlarına gelince gerçekten uygun. Koçtaş’ın satışa sunduğu duvar kağıdı fiyatları 12 liradan başlayıp 60 liraya ulaşan bir bir fiyat aralığında oluşuyor.

Evinizi duvar kağıdı ile dekore etmeyi düşünüyorsanız mutlaka Koçtaş’a uğrayıp modelleri görmenizi öneririm.Kategori: Dekorasyon, Genel Yazar: admin Yorum yapılmamış 4.483 kez okundu. Tarih: 17 Nisan 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.