2018 Kom İç Çamaşırı Modelleri ve Fiyatları

2018 Kom İç Çamaşırı Modelleri ve Fiyatları
5 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 80 kez okundu.

İç çamaşırlarınız ne kadar esnek, sıcak tutan, teri alan, vücudunuzu şekillendiren ve rahat olursa kendimizi o kadar güzel ve özgüvenli hissederiz.
Rengarenk ve canlı modeller ve rahat giyimi ile 2018 kışında da Kom ailemizi saracak.
2017 – 2018 kış koleksiyonu ile Kom müşterilerinin karşısına çıkmaya hazır. Kış mevsimini yaşadığımız şu günlerde Kom iç çamaşırları koleksiyonu ile hem erkek hem bayan alıcılarını bekliyor.
Kom erkek ve bayan iç çamaşırları ile vitrinlerini yeni sezon ürünleri ile süsledi. Pastel tonlar, siyah ve kremin çeşitli tonlarıyla sizlerin beğenisine sunuyor.
Direk vücudumuza temas eden iç çamaşırının kalitesi çok önemlidir. Yumuşaklığı, ter emici özelliği, vücudu toparlaması, güzel görünmesi, giyildiğinde şık durması çok önemlidir.
2018 yılında da Kom kalitesinden hiçbir ödün vermiyerek yeni modeller ile sizlerin zevkinize hitap ediyor.
Kom iç çamaşırının yanı sıra gecelik modelleri ve mayo sektörü ile de Türkiye’nin bir numarası ve en büyük fabrikaya ve üretime sahip.
Kom kadın iç giyimi ve gecelikler, erkek iç giyimi ve pijemalar, çocuk iç çamaşırı ve kız ve erkek pijemaları üretmektedir. 2018 yeni sezon ürünleri arasında sunulan pembe gecelik modeli çok beğeniliyor.
Kom’un 2018 yılı koleksiyonunda kilot, sütyen, jartiyer, büstiyer, korse ve jupon kombinezonları bedeninize uygun renk ve modellerde bulmanız mümkün.
Kom bu yıl da ailenizi sımsıkı saracak, sizler için birkaç fiyat araştırması yaptık, Jartiyerler 25 TL.’dan başlayan fiyatlarla, Kom transparan büstiyer pearl 65 TL. Kom bayan bady deny 27,50 TL. Kom sütyenler 35 TL dan başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.

Etiketler:

2018 Kom İç Çamaşırı Modelleri ve Fiyatları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Selin dedi ki:

    Kom iç çamaşırları çok rahat. Kom bayan modelleri de erkek modelleri fiyatları da ucuz.

Sayfa başına git