İç çamaşırlarınız ne kadar esnek, sıcak tutan, teri alan, vücudunuzu şekillendiren ve rahat olursa kendimizi o kadar güzel ve özgüvenli hissederiz.
Rengarenk ve canlı modeller ve rahat giyimi ile 2013 kışında da Kom ailemizi saracak.
2012 – 2013 kış koleksiyonu ile Kom müşterilerinin karşısına çıkmaya hazır. Kış mevsimini yaşadığımız şu günlerde Kom iç çamaşırları koleksiyonu ile hem erkek hem bayan alıcılarını bekliyor.
Kom erkek ve bayan iç çamaşırları ile vitrinlerini yeni sezon ürünleri ile süsledi. Pastel tonlar, siyah ve kremin çeşitli tonlarıyla sizlerin beğenisine sunuyor.
Direk vücudumuza temas eden iç çamaşırının kalitesi çok önemlidir. Yumuşaklığı, ter emici özelliği, vücudu toparlaması, güzel görünmesi, giyildiğinde şık durması çok önemlidir.
2013 yılında da Kom kalitesinden hiçbir ödün vermiyerek yeni modeller ile sizlerin zevkinize hitap ediyor.
Kom iç çamaşırının yanı sıra gecelik modelleri ve mayo sektörü ile de Türkiye’nin bir numarası ve en büyük fabrikaya ve üretime sahip.
Kom kadın iç giyimi ve gecelikler, erkek iç giyimi ve pijemalar, çocuk iç çamaşırı ve kız ve erkek pijemaları üretmektedir. 2013 yeni sezon ürünleri arasında sunulan pembe gecelik modeli çok beğeniliyor.
Kom’un 2013 yılı koleksiyonunda kilot, sütyen, jartiyer, büstiyer, korse ve jupon kombinezonları bedeninize uygun renk ve modellerde bulmanız mümkün.
Kom bu yıl da ailenizi sımsıkı saracak, sizler için birkaç fiyat araştırması yaptık, Jartiyerler 25 TL.’dan başlayan fiyatlarla, Kom transparan büstiyer pearl 65 TL. Kom bayan bady deny 27,50 TL. Kom sütyenler 35 TL dan başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.Kategori: Moda Yazar: admin 1 yorum yapılmış 1.947 kez okundu. Tarih: 5 Aralık 2012

YORUMLAR

1 Yorum var

  1. Kom iç çamaşırları çok rahat. Kom bayan modelleri de erkek modelleri fiyatları da ucuz.

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.