Bayanlar günün modasını takip edip kendilerine yakışan en şık kıyafetleri her zaman tercih etmektedirler. Buradaki sizler için seçmiş olduğumuz yelek modelleri arasında hem şiş ve tığ ile yünden örebileceğiniz modellerin yanı sıra fantezi gece kıyafetlerinizin üzerine özel gecelerde alabileceğiniz tığ işi birbirinden şık yelek modellerini paylaşmak istedik.

Bazen bir gömleğin üzerine, bazen de şık bir gece elbisesinin üzerine giymiş olduğunuz yelek sizi havanın serinliğinden koruyarak kıyafetinizi tamamlayacaktır.

Paylaştığımız 2013 modası bu güzel yelek modellerini inceleyerek kendiniz kolaylıkla örebilirsiniz. Bu kış mevsiminde evinizde oturup televizyonunuzu izlerken bu güzel yelek modellerinden örebilir, bahar aylarında da giyebilirsiniz.

2013 yılı moda renkleri her zaman olduğu gibi siyah ve beyaz daima  yerini korumaktadır. Ancak; bu yıl elbise ve pantolonlarda olduğu gibi yeleklerde de tüm renkler kullanılmış adeta gökkuşağı renkleri sizleri sarmaktadır.

Örgü örmeyi pek sevmiyor veya bu konuda kendinizi biraz çekimser hissediyorsanız, bu şık yelek modellerinden birini el becerisine güvendiğiniz yakınlarınızdan birine ördürür ve keyifle giyebilirsiniz.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 4.290 kez okundu. Tarih: 24 Ocak 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.