Salonlarımız veya oturma odalarımızda kullandığımız koltuklarımızı her zaman temiz tutmaya özen gösteririz. Ancak; çocuklarımız küçük ise özellikle yaz günlerinde bahçede oynayıp doğru salona televizyon izlemeye gelirler, bizler görüp elini ayağını yıkayana kadar onlar koltuklara oturmuşlardır bile, hele koltuklarınız açık renk ise hemen kirlenir.

Ayrıca güneşin kızgın sıcaklığı koltuklarınızın üzerine geldiğinde özellikle koyu renkli koltukların renklerini bozar, işte tüm bu ve bunun gibi sebepler ile koltuklarımızın daha uzun yıllar ilk alındığı gün kadar ışıl ışıl ve temiz kalmasını ve uzun yıllar pırıl pırıl kullanmak isteriz.

Ayrıca koltuklarınızın renginden mı sıkıldınız, dilediğiniz renk koltuk örtüsü ile salonunuzun havasını değiştirip ayrı bir konsept yaratabilirsiniz. Koltukları silmek kolay değildir, bunun için daha pratik ve temizliği kolay 2013 modası harika koltuk örtülerini bu yazımda tanıtmak istiyorum.

Her model koltuğa uyan, istediğiniz renkte, birbirinden güzel koltuk örtülerini görsellerimde sizlerle paylaşmak istiyorum. Özellikle küçük çocukları olanlar bu koltuk örtülerine bayılacaklar, temizliği ise koltuklarınızın üzerinden alıp çamaşır makinanıza atmak kadar basittir.

Birbirinden güzel ve rengarenk bu koltuk örtülerini takım olarak ortalama 150 lira civarında bulabilir ve evinizi ayrı renk ve kombinlerde değişik ortamlar yaratarak yaşayabilirsiniz.Kategori: Dekorasyon, Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 2.499 kez okundu. Tarih: 17 Haziran 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.