Bahar aylarını yaşadığımız bu bahar günlerinde saçlarımızın bakımını ihmal etmememiz gerekiyor. Saç kadının en güzel elbisesidir, diyorum ve uzun saçı olan bayanlar için 2013 bayan örgü saç modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Sağlıklıklı saç güzel uzar ama dışarıya çıkacağımızda veya özel bir davete gideceğimizde önce saçımızı nasıl toplasak diye düşünmeye başlarız.

Muhteşem Yüzyıl Dizisinde Sultanların örgü saç modellerini bütün güzellikleri ile görüyoruz. Hatice Sultan örgü saç modelinden tutun da balık sırtı örgü saç modellerine kadar birbirinden güzel örülmüş saçlar gözler önüne seriliyor.

Katılacağınız bir davete hazırlanırken sırt dekolteli bir elbise tercih ettiğinizde önce saçlarımızı nasıl yapsak, ne model toplatsak diye düşünürüz. Hem görüntüsü çok güzel hem de sizi rahat ettirecek bayan  saç örgü modelleri öyle çok ki. Eminim bir çok örgü saç modeli yüzünüze yakışacak ve giydiğiniz elbisenizi saç modeliniz ile tamamlayacaksınız.

Biliyorsunuz ki kıyafetiniz ne kadar özel olursa olsun, saçlarınız daha da özel olmalı ki;  bir o kadar daha şık, bir o kadar daha göz dolduran bir görünüme sahip olabilmelisiniz.

Çok eskiden beri günümüze kadar uzanan bayan örgü saç modelleri eminim size de çok yakışacak ve katıldığınız davette saç modeliniz ve tarzınız ile göz dolduracaksınız. Sizlerle paylaşmış olduğumuz 2013 bayan örgü saç modellerinden bir veya bir kaçını katılacağınız davetlerde kuaförünüze yaptırabilirsiniz.Kategori: Moda, Sağlık Yazar: admin Yorum yapılmamış 2.646 kez okundu. Tarih: 10 Nisan 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.