2018 Modası Zühre Kap ve Pardesü Modelleri

2018 Modası Zühre Kap ve Pardesü Modelleri
5 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

Tesettür giyimde öncü olan Zühre giyim; 2018 yaz modası kap ve pardesü modellerinde sizlerin şıklığını ve rahatlığını düşünerek harika bir yaz koleksiyonu ile sizlerle buluşuyor. Birbirinden güzel ve 2018 yaz modası kap ve pardesü modellerini görsellerimizde sizlerle paylaşıyoruz. Zühre tesettür giyimde hem genç kızlarımıza, hem de tüm yaş guruplarına uygun modeller ve renkler ile modada trendi oluşturuyor.

Zühre kap ve pardesülerinde kullanılan kumaşlarının kalitesi, dikişinin muntazamlığı, renkleri, harika kesim ve modelleri ile modayı yaratan Zühre, pardesü ve kaplarda kemer ve düğme detayları ile dikkatleri çekmektedir. 2018 yaz sezonu tesettür giyimde Zühre ile kaliteyi yaşayacaksınız.

2018 yazında koyu renkleri bi taraf edip, genellikle ince kumaşlardan ve açık renk tonlarından oluşan koleksiyonu ile Zühre kap ve pardesü modelleri  bu yaz sizler tarafından çok beğenilecek. Pembe tonları, kırık beyaz, açık mavi ve özellikle beyaz renklerin öne çıktığı modeller şık tasarım ve modelleri ile en çok tercih edilenler arasında yerini alacaktır.

Birbirinden şık ve modern tasarımlar ile hazırlanmış, görsellerimizde incelediğiniz 2018 yaz modası kap ve pardesüleri dilerseniz peşin, dilerseniz taksitle Zühre Mağazalarından alabilirsiniz. Tesettür giyimde yazın şıklığını ve modayı Zühre Giyim ile tadacaksınız. Beğendiğiniz tesettür giyimde lider bir marka olan Zühre kap veya pardesünüzün üzerine en uygun Zühre eşarplarını kombinleyerek kaliteyi ve şıklığı yaşayabilir, alışverişin ve modanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git