Piyasaya çıkması uzun süredir beklenen Toyota RAV4 artık sizlerle buluşmaya hazır.
Toyota 29 Kasım 2013 Los Angeles Otomobil Fuarında 2013 model RAV4 ‘ü tanıttı.
RAV4 model bu yeni araç Verso ve Auris’ten benzerlikler almış olmanın yanı sıra, yüksek hacimli motor çeşitleri ile diğerlerinden bir adım öndedir.
Auris modelinden esinlenmesinin yanında, bagaj kapağındaki rüzgarlığı, altlardaki plastik kaplamaları ve eğimli çizgileri ile çok spor bir arabadır ve çok zarif bir görünümü bulunmaktadır.
RAV4’ün iç dizaydı da çok güzel ve sportif çizgileri taşımaktadır. Yeni döşemesi ile yenilenen konsolu, üç kollu direksiyonu ve gösterge ekranı dikkat çekmektedir. Japon üreticiler teknolojiyi de unutmamışlar ve yeni RAV4’de ses sistemini oldukça teferruatlı ve güçlü bir halde yerleştirmişlerdir. RAV4 de 11 hoperlör bulunmaktadır. JBL Green Edge Premium ses sistemi ile yolculuğunuz boyunca keyifle müzik dinlemenizi ve yolculuğunuzun tadını çıkarmanızı sağlıyor. Aynı zamanda Toyota RAV4 de 6.1 inçlik bilgi ve eğlence sistemi bulunmaktadır.
2013 Toyota RAV4 2.5 ve 3.5 litrelik benzinli motorları 178 ile 268 beygir gücündedir.
2013 Toyota RAV4 dört tekerden çekiş sistemi ile üretilmiş olup 6 ileri vitesi bulunmaktadır.
Hem benzin tasarrufu hem de yollarda güvenli bir şekilde yolculuk yapabilmeniz için 2013 yılında araba alacaksanız Toyota RAV4 ü muhakkak görmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Sağlamlığı, sportif iç ve dış dizaynı ile tam size göre.
2013 yazında Türkiye Piyasasına gireceği ve satışa sunulduğunda da fiyatının 80000TL. olacağı düşünülmektedir.
Sağlıklı ve güven dolu yolculuklar diliyoruz.



Kategori: Genel, Teknoloji Yazar: admin Yorum yapılmamış 597 kez okundu. Tarih: 11 Aralık 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.