2018 Mondi Koltuk Takımları

2018 Mondi Koltuk Takımları
10 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 69 kez okundu.

Sıcakların iyice arttığı şu günler düğün dernek işlerinin iyice arttığı, ev kurma, ev döşeme işlerinin iyice yoğunlaştığı zamanlar. Evlenecek gençlerimiz çoktan düğün günlerini kararlaştırdı, düğün mekanlarını tuttu, yoğun bir telaşla düğün hazırlıklarını sürdürüyor. Bir kısmı evlerini döşedi, bir kısmı ise düğüne kadar evlerini döşeme telaşında.

Koltuk takımları, yatak odası takımı, mutfak takımı vb eşyalarını nereden, nasıl, hangi model alacaklarının arayışı içindeler.

Bizde evlenecek gençlerimize destek olmak düşüncesiyle Mondi’nin kamppanyalırını görünce Mondi mobilyaları üzerine bir dizi tanıtım yazısı yazalım istedik. Bu yazımızda Mondi koltuk takımları ile başlıyoruz.

Sitemizde Mondi’yi marka olarak ilk defa ele aldığımız için birkaç kelimeyle tanıtalım.

Mondi 20 yıldır mobilya sektöründe üretim yapmaktadır. 2006 Yılında Mondi Boydak Holding’e katılarak mobilya sektöründe büyük bir sıçrama yaparak sektörün lider markaları arasına girmiştir. Mondi bu birleşmeyle hem büyümüş hem de ürün gamını genişletmiştir. Mobilyadan ev tekstile bir ev için ne gerekiyorsa hemen hemen hepsini üretmeye başlamıştır.

Ev dekorasyonunda “Sizin de eviniz güzel olacak.” sloganıyla yürüyen Mondi kaliteden ödün vermeden şık ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Mondi’nin koltuk takımlarına gelince hepsi birbirinden güzel ve dekoratif. Modern modeller de var, klasik modeller de. Görsellerimizde sunduğumuz koltuk takımlarına Mondi’nin verdiği aynı isimleri verdik mağazalara gittiğinizde yabancılık çekmeyin diye.

Ev kuranların bu güzel Mondi koltuklarını mutlaka mağazalarda görmeleri dileğimizle…

Yeni yazımızda Mondi yatak odası takımları üzerinde duracağız…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git