Trendyol’un online satış sistemi üzerinde yarattığı yeni markalardan NOTTIS hızlı bir şekilde popülerleşiyor. Daha önce de “2013 Nottis Bluz Modelleri ve Fiyatları” başlığıyla ürünlerine yer verdiğimiz Nottis markasının bu yazımızda bayan bot modellerini ele alıyoruz. Önce Nottis bayan bot modellerinin görsellerini inceleyelim.

Nottis online yaratılmış bir marka olarak çok çabuk kabul gördü. Çabuk kabul görmede en önemli etkenlerden biri Merve BOLUĞUR gibi bir tasarımcının trend olacak tasarımlarını kalite garantisiyle sunulmasıdır. Nottis özgün ve moda tasarımlarıyla bayanların girdikleri ortamlarda göz kamaştırmasdını hedefliyor.

Nottis bayan bot modellerini incelediğimizde de çok değişken tasarımlarla karşılaşıyoruz. Çok değişik zevklerdeki bayanlara hitap edebilecek tasarımlar göz dolduruyor.  Hemen hemen her rengin bulunduğu bayan botlarında ince topuklu modeller, platform tabanlı modeller harley modellerini andıran modeller ne ararsanız var.

Nottis bayan bot modellerinin fiyatlarına gelince şu andaki indirim kampanyasında 80-120 lira arasında değişen fiyat aralığında temin edilebilir.

Bot ihtiyacı olan bayanlara Trendyol’daki indirimli Nottis kampanyasını kesinlikle incelemelerini öneririm.

Her şey gönlünüzce olsun…Kategori: Genel Yazar: admin Yorum yapılmamış 3.471 kez okundu. Tarih: 26 Eylül 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.