Sıcak yaz günlerinde en sıkıntı çektiğimiz giyim eşyalarıdır. Giyinip on dakika dışarı çıksak ter içinde kalıyoruz. Dönüşte hemen üstümüzü değiştirmemiz gerekiyor. Sıcaklar yüzünden günde üç dört defa üstümüzü değiştirdiğimiz oluyor. Bu yüzden yazlık giysilere kışlık giysilerden daha fazla ihtiyacımız oluyor. Yazlık giyim eşyalarımızın sayıca daha fazla olması gerekiyor.

Bunu bildiğimiz için sizlere bugün 2013 Sense bayan gömlek yaz koleksiyonundan örnekler sunalım istedik.

Önce sitemizde ilk defa ele aldığımız marka olan Sense’yi kısaca tanıtalım. 1984 Yılında triko sektörüyle tekstil piyasasına giren Coşkun Tekstil 1995 yılında anonim şirkete dönüşmüştür. 1996’da da ihracat faaliyetlerine başlamasıyla birlikte triko dışına çıkarak ürün gamını genişletmiş, penye kumaş vb türleri de ürün çeşitliliği içine katmıştır. Bu arada SENSE adını markalaştırmıştır. Şirket ihracatının yanı sıra 500’e yakın mağazaya da ürün sunmaya başlamıştır.

Sense bayan gömlekleri yumuşak çizgileriyle ve özgün tasarımlarıyla siz bayanların kadınsı tarafınıza hitap ediyor. Rengarenk modellerin yanında siyah, beyaz vb diğer düz renklerle ve transparan olan modellerle size apayrı bir zarafet katıyor.

Sense bayan gömleklerini günlük hayatınızda kullanabileceğiniz gibi özel toplantılarda, davetlerde vb her yerde kullanabilirsiniz.

İsterseniz Sense bayan gömlek modellerinden seçtiğimiz birkaç modeli inceleyelim.

Hepsi birbirinden şık ve kaliıteli Sense bayan gömleklerinin fiyatlarına gelince, kendi sitesinden gördüğüm kadarıyla, 30 lira ile 100 lira aralığında bir fiyat bandına sahip. Şu anda http://www.sense.com.tr sitesindeki indirimli satışta fiyatlar 20 lira ile 50 lira aralığında görülüyor.

Benim size önerim kaliteli, özgün tasarımlı, şık ve zarif Sense bayan gömleklerini satış reyonlarında ya da internet satış sitelerinde mutlaka görüp size yakışan modelleri edinmenizdir…Kategori: Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 746 kez okundu. Tarih: 8 Temmuz 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.