2018 Şile Bezi Bluz Modelleri

2018 Şile Bezi Bluz Modelleri
4 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

Yaz sıcaklarının altında buram buram terlediğimiz dönemlerde hem rahat hem de sağlıklı giysiler ararız. Giydiğimiz giysinin hem az terletmesi hem de terlesek bile terimizi güzelce emmesi gerekir. İşte bu özellikleri sağlayacak giysiler yüzde yüz pamuk olan el işi şile giysiler olacaktır.

Bugün sizlere 2018 şile bezi bluz modellerini tanıtmak istiyoruz. Söylediğimiz gibi sağlıklı ve rahat bir giyim için şile bezi ideal bir kumaş. Şile bezi ile yapılmış otantik nakışlarla süslü, şık, zarif bir şile bezi bluz sahibi olmak istemez misiniz?

Şile bezi konusunda bilim adamlarının ifade ettikleri görüşler dikkate değer bilgiler içermektedir. Seri üretimle yapılan bütün kumaşlara seri üretimi sağlayabilmek için az ya da çok sentetik maddeler karışır. Sentetik karışan giysiler de hem insanın derisinde hem de organizmalarının çalışmasında mutlaka olumsuz etkiler doğurmaktadır. Fakat el emeği göz nuru olan şile bezleri tamamen pamuktan sentetik karışmadan üretildiği için hiçbir yan etkisi olmamaktadır.

İsterseniz sizler için 2018 şile bezi bluz modellerinden oluşturduğumuz koleksiyonu inceleyelim.

Gördüğünüz gibi rahat, hafif, ucuz, sağlıklı bir kumaş olan şile bezi ile üretilmiş bir bluz edinmek sizin de hakkınız. Bir de otantik ve sanatsal desenleri düşünürseniz siz de şile bezi bir bluz alma düşüncesine katılacağınızı düşünüyorum.

Yalnız en çok dikkat etmeniz gereken nokta el tezgahında dokunmuş olmasına özen göstermelisiniz. Sizlerinde şile bezi bluzlarınız olması dileğimle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git