2018 Sonbahar Kış Burberry Şemsiye Modelleri

2018 Sonbahar Kış Burberry Şemsiye Modelleri
31 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.

Yaşadığımız şu günlerde sonbaharın ardından gelen kış artık yüzünü göstermeye başladı.  Tabi sonbahar ve kış mevsiminde çantamızda veya elimizde olmazsa olmazlarımızdan şemsiyelerimiz var.

Hem üzerinize giydiğiniz mont veya paltolarınız ile uyumlu hem de kaliteli şemsiyeyi taşımanız hem sizi çok şık gösterecek hem de asil bir görüntü yaratacaktır.

Dünyaca ünlü Burberry Şemsiyeleri sizi 2018 yılı modası ile buluşturuyor. Sürekli üzerinizde veya elinizde taşımasanız bile yağmurlu bir havada veya kar yağarken açtığınız şemsiyeniz üzerinizdeki kıyafetinize uygun olmalı asla soluk kalmamalıdır. Kimse eski model bir şemsiyeyi elinde taşımak istemez.

Burberry Şemsiyeleri 2018 modelleri;  genellikle kareli ekoseli özel kumaşlardan üretilmiş, asası ise gümüş ve ahşaptan yapılmış çeşitli hayvan figürleri ile süslenmiş ve zımbalı modeller üretilmiştir.

2018 yılı modası İngiliz tarzı üretilmiş Burberry Şemsiyelerinde bu yıl ağır renkler diye tabir edeceğimiz bordo, yeşil, siyah ve kahverengi renkleri daha çok kullanılmıştır. Yurdumuzda da satışa sunulmasını beklediğimiz Burberry Şemsiyeleri 156 yıllık bir geçmişe sahiptir.

Tesettür giyimde de çok güzel kombinler oluşturan Burberry Şemsiyeleri herkesin şıklığına şıklık katacaktır.

Burberry Mağazalarından satın alabileceğiniz bu klasik ve iddialı şemsiyeleri tanımanız için sizlerle birkaç modeli paylaşmak istiyoruz.

Etiketler:

2018 Sonbahar Kış Burberry Şemsiye Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Selin dedi ki:

    Leopar desenli güzel şemsiye modeli nerde bulabilirm bilen var mı?

Sayfa başına git