Bir yemekte, bir kokteylde, iş yerimizde, evimizde, özel bir toplantıda ilk önce gözlerimiz ellere gider, bakımlı, ojeli tırnaklar her zaman temiz ve hoş bir görüntü sergiler.

2013 yılında Dior Firması özel tasarımları ile önde gelen 3 rengi daha  koleksiyonuna eklemiş; pembe, turuncu ve yeşil tonlarından oluşan renkleri  bayanların beğenisine sunmuştur.

Klasikleşmiş renklerden beyaz  ve kırmızı ojeler artık moda değil.  2013 yılı oje ve tırnak modellerinde artık tırnaklarınız sürülen ojeler ve üzerlerindeki süslemeler ile sanatsal bir anlam kazandı.

Renk renk ojelerin yanı sıra üzerleri taşlı, boncuklu, desenli farklı renklerin birkaçı bir arada kullanılmış ojelerle boyanmış tırnaklar bu senenin trendini oluşturuyor.

Kıyafetinize uygun seçmiş olduğunuz renkteki ojenizi sürdükten sonra yüzük parmağınızın tırnağına veya başparmağınızın tırnağına taşlarla kaplama yapabilir, çok şık ve pırıltılı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Şayet tırnağınızı ışıltılı taşlarla süslemek istiyorsanız; tırnaklarınıza ojenizi  önce iki kat olarak sürün ve tam kurumadan hangi tırnağınızın üzerine taşlarla bir işleme yapmak istiyorsanız, cımbız kullanarak taşları istediğiniz modelde ve şekilde yerleştirebilirsiniz.

2013 yılında artık eski klasik renklerdeki ojeler yerlerini yeşiller, metalik ve lacivertte bıraktı ve marjinal renklerden çıkarak;  bu yılın en çok talep gören renkleri oldu.

2013 yılında kadınlarımızın ellerinde;  leopar desenli, çizgili , puantiyeli, geometrik desenli ojelerden oluşan  çiçekli sanatsal tırnakları görmek mümkün.

Metalik renklerin de kullanıldığı renk kombinasyonunda mavi, kırmızı, yeşil, pembe, ve mor renklerdi ışıltılı ojeler ile  ojede renk yelpazesi oldukça genişledi.

Özellikle bir gece kulübüne veya bir eğlence mekanına gidiyorsanız seçeceğiniz metalik ışıltılı bir oje sizi hemcinsleriniz içinde sizin dikkat çekmenizi sağlayacaktır.

2013 yılı trend ojelerinden sizlere birkaç örnek sunmak istiyoruz.

 Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 819 kez okundu. Tarih: 11 Aralık 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.