2018 Sonbahar Kış Sezonu Tekbir Tesettür Kaban Modelleri

2018 Sonbahar Kış Sezonu Tekbir Tesettür Kaban Modelleri
2 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 67 kez okundu.

Bugünlerde havaların ılık gitmesi soğukların gelmeyeceği anlamına gelmiyor. Soğuklar ve kış kapıda. Soğuk havalarda giyecek kalın giysiler aramaya başlarız. İşte bu yüzden tesettür giyim tarzını seçen bayanlar için Tekbir bayan kaban modellerini inceleyelim dedik. Önce görsellerimize bir bakalım.

Tesettür giyim üzerine sitemizde bundan önce epey tanıtım yapmışız. Yalnız Tekbir bir marka olarak ilk  defa alınıyor. Önce Tekbir’i genel olarak tanıtalım. Tekbir 1982 yılında tesettür giyim ürünleri imalatına başlamış, kalitesi ve özgün tasarımlarıyla geniş bir müşteri potansiyeli ile karşılaşınca 1990 yılında şirketleşme yoluna giderek Tekbir A.Ş.’ni kurmuştur. Şirketleşmenin ardından hızla Türkiye, Avrupa, Orta Doğu ve diğer Türki Cumhuriyetlerinde bayilik ve satış noktaları oluşturarak bütün dünyaya açılmıştır.

Bu dünyaya açılış Tekbir’i ürünlerinin üretimini yetiştirebilmek için yeni fabrika kurmaya yöneltmiş, 2006 yılında İstanbul Mahmutbey’de kurulan son teknoloji donanımlı fabrika ile üretimini müşterilerine yetiştirebilir duruma gelmiştir.

Tesettür giyimin lider markaları arasında olan Tekbir bayan kaban modellerini incelediğimizde kendine özgü tasarımlarla çok şık, zarif ve kaliteli kabanlar ürettiklerini görüyoruz. Tekbir bayan kabanlarının tasarımlarında düğmeler model oluşturmada kesinlikle ön plana çıkıyor. Düğmelerle çok iyi oynamışlar ve çok güzel tasarımlar ortaya çıkarmışlar. Yine kaban modellerini oluştururken kemer ve kuşak da ikinci bir model oluşturma aksesuarı görevini görmüş.

Tekbir bayan kaban modellerinde genelde koyuya kaçan renkler kullanılmakla beraber çok şık açık renkli kabalar da gözden kaçmıyor. Bence kendini göstermek isteyen ben bayanım diyenler açık renkli olanları tercih edeceklerdir.

Tekbir bayan kaban modellerinin fiyatlarına baktığımızda 200 ile 500 lira arasında değişen geniş bir fiyat aralığında dolaştığını görüyoruz. Tabii bu fiyatların yanında indirimleri yakaladığımızda daha ucuza alma fırsatlarını da yakalayabiliriz. Yalnız Tekbir kalitesini göz önünde bulundurduğumuzda bu fiyatların uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Tesettür giyinen bayanların kaban ihtiyaçları için mutlaka Tekbir bayan kaban modellerini görmelerini öneriyorum…

Her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git