2018 Sonbahar Roman Bayan Ceket Modelleri

2018 Sonbahar Roman Bayan Ceket Modelleri
28 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

Bugünlerde ceket türü giysilerimizi pek aramasak da sonbaharın eli kulağında. Havalar serinlemeye başlayacak ve ceketleri aramaya başlayacağız. Biz de bunu düşünerek şimdiden Roman 2018 sonbahar sezonu bayan ceketlerini sunalın dedik. Önce Roman 2018 Sonbahar sezonu bayan ceket modellerini inceleyelim.

Roman Türkiye’nin lüks markalarının önde gelenleri arasındadır. Sitemizde marka olarak Roman’ı ilk defa ele aldığımız için hakkında kısaca bilgi verelim.

Roman’ın ilk mağazası 1980 yılında İstanbul Nişantaşı’nda ardından Suadiye mağazası açılmıştır. Önce değişik markaları satan Roman ardından kendi tekstil üretim tesisinde orijinal kendi ürünlerini üretmeye başlamıştır. 1990’lı yıllarda mağaza sayısını hızla yükselten Roman aynı dönemde Giyim sektöründe lüks üretime doğru kaymaya başladı. 2000’li yıllara gelince Roman sadece Türkiye’ye değil bütün dünyaya ürünlerini pazarlamaya başladı.

2010’dan beri de bütün giyim ürünlerini sağlıklı organik kumaşlardan üretmeye başladı.

Roman 2018 Sonbahar sezonu bayan ceket modelleri özgün tasarımları, şık ve zarif modelleriyle reyonlarda sizleri bekliyor. Çevrenize lüksü ve kendinize özgü bir tarzı yansıtmak istiyorsanız kesinlikle bir Roman mağazasın uğramalısınız. Kesinlikle çok karizmatik tasarımlı bayan ceketleri sizleri bekliyor.

Modaya yön veren kişilerden olmak istiyorsanız Roman satış mağazalarına uğrayıp çok güzel bayan ceketlerini görmeniz sizin için kaçınılmaz olacaktır.

Roman kalitesini ve organik kumaşlarıyla üretilmiş sağlıklı bayan ceketlerini taşımak sizin de hakkınız diye düşünüyorum.

Gönlünüze uygun Roman ceketler bulmanız dileğimle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git