2013 yazını yaşadığımız şu günlerde sözler, nişanlar, düğünler, mezuniyetler, davetler havaların güzelleşmesi ile birlikte yapılmaya başlandı.

Tesettür giyinmeyi seven bayanlara bu özel davetlere giderken takacakları birbirinden güzel ve kıyafetlerini tamamlayacakları 2013 modası abiye türban modellerini görsellerimizde sizlerle paylaşıyoruz.

Tesettür giyinen bayanlar her zaman kıyafetlerindeki kombine, renk uyumuna, aksesuarlarına dikkat etmektedirler. İşte görsellerimizde de paylaştığımız gibi 2013 modası birbirinden harika tasarımlar ile hazırlanmış özel türban modelleri sizlerin şıklığına şıklık katacak ve katıldığınız davette gözler sizin üzerinizde olacaktır.

Ülkemizde birbirinden ünlü eşarp markaları bulunmaktadır. Aker, Pierre Carden, Armine gibi büyük şirketler eşarp, türban ve tesettür giyimde öncülüğü sürdürmektedir. Bu birbirinden güzel eşarpları bütçenize uygun fiyatlardan bulabilirsiniz.

2013 yılı abiye türban modellerinde mor, sarı, siyah, pembe, bordo, yeşil ve gri renkler çok moda.  Tabi bağladığınız türbanınız da abiye kıyafetinizi tamamlayacak tonlardan olacaktır, aynı zamanda türbanınızı inciler, taşlar ve çiçekler ile de süsleyebilirsiniz.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 3.384 kez okundu. Tarih: 22 Mayıs 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.