2018 Tesettür Nişanlık Modelleri

2018 Tesettür Nişanlık Modelleri
26 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 40 kez okundu.

Çocuklar büyüyor, genç oluyor “Ana beni eversene” demeye başlıyor. Evlendirmek için nişan, düğün törenleri işin içine giriyor. Nişandan başlayalım. Bu yazımızda 2018 tesettür nişanlık modellerini ele alıyoruz. Tesettür nişanlık modellerini bir görelim.

Tesettür giyimde abiye çok önemli ve detaylı. Tesettür giyimde nişanlıkları incelediğimizde genelde Osmanlı motifleri ve giyim tarzı dikkati çekecek oranda çok. Her geçen yıl bir öncekine göre daha şatafatlı ve daha kaliteli tasarımlar ortaya çıkıyor.

Görsellerimizde de gördüğünüz gibi yeni tasarımlar hem daha göz alıcı hem de ihtişamlı görünüşler oluşturuyor. İnsanın bunları görünce biz “erken dünyaya gelmişiz” deyip tekrar evlenesi geliyor. Nikah mı tazelesek ne yapsak.

Eskiden olsaydı tesettür nişanlık bulmak belki zordu ama artık her yerde o kadar çok üretici ve satıcı var ki istediğiniz yerde bulabilirsiniz. Hatta birçok ünlü marka bile bu ihtiyaca yönelik özel ürünleri ve kombinasyonları müşterilerine sunuyor.

Tesettür nişanlık modellerinde renk konusunda farklı bir yönelim göremedim. Hemen hemen her renkten tesettür nişanlıklarla karşılaştım. Şu renk daha çok, şu renk daha az diyemem. Yalnız dikkatimi çeken bir konu canlı ve parlak renklerin pastel renklere oranla daha fazla kullanıldığı oldu. Bunu söyleyerek nişanlık alacak gençlerimizi yönlendirmek istemem. Tercihinizi sizin zevkiniz ve nişanlınızın görüşü belirleyecektir. Benim önerim kesinlikle çevrenizdekilerin verdiği fikirlerden çok nişanlınız ile bir orta yolda buluşmanızdır. Çünkü ileride geçineceğiniz çevrenizdekiler değil nişanlınız olacaktır.

Yeni evlenecek gençlerimize şimdiden ömür boyu sağlık ve huzur dolu mutluluk dileğimle her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git