2018 Tesettürlü En Moda Gelin Başı Modelleri

2018 Tesettürlü En Moda Gelin Başı Modelleri
24 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 18 kez okundu.

Günümüzde günlük giyimlerde olduğu kadar tesettür modası gelin başı modellerinde de ortaya çıkmaktadır. Düğün hazırlıklarının tamamlanmaya ve son detayların düşünülmeye başlandığı günlerde, gelinlik modeli seçilirken, tesettür giyinen genç kızlarımız tabi ki gelinliklerini de tesettür modelleri arasından seçeceklerdir.

2018 yılının en moda türbanlı tesettür modası gelin başlarını sizler için araştırdık. Birbirinden ilginç, birbirinden şık, modelleri görünce sizlerle paylaşmak istedik. Bahar aylarını yaşadığımız bu güzel günlerde düğün hazırlığı içinde olan genç kızlarımız için 2018 yılı trendi tesettür gelin başlarını sizlerin de beğenisine sunmak ve tercihlerinizi görsellerimizi gördükten sonra yapmanızı istedik.

Bu yoğun ve mutlu geçen günlerde damat beyin damatlığndan tutun da, ev eşyaları, düğün salonu ve gelinlik modeli hepsi ayrı titizlikle seçilir ve hazırlanır.

2018 yılı tesettür gelin başı modellerinde özellikle güllerle süslenmiş gelin başlarıyla birlikte çeşitli savaroski taşlarla süslenmiş türbanlı gelin başı modelleri de en çok tercih edilen modeller arasında yerini koruyor. Ama tabi ki çok fazla karışık taş detayları ile değil zarif ve özenle işlenmiş taşların ortasına özellikle alın bölgesine gelen büyük gösterişli bir taş detayı ile türbanınızı gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

2018 yılında çiçek motifleri ve taşlarla süslenmiş birbirinden şık tesettür gelin başı modelleri bulunmaktadır. Siz de hem gelinliğiniz üzerindeki detayları göz önüne alarak, hem de yüzünüze yakışan bir türbanlı gelin başı modelini seçerek düğününüzde gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Eskiden olduğu gibi klasik türbanlı gelin başı modellerinin yerini;  günümüzde 60 lı yıllardan esinlenilerek daha da şık ve teferruatlar düşünülerek hazırlanmış tül detaylar, çiçek motifleri, savarovski taşlar ve şık inci işlemeler ile işlenmiş modeller almıştır.

Düğününüzü kır düğünü konseptinde hazırlamak istiyorsanız, türbanlı gelin başınızı gerçek veya el yapımı birbirinden şık çiçekler ile süsleyebilir doğaya uyum sağlayabilirsiniz.

Şayet düğününüzü salonda yapıyorsanız, daha ışıltılı taşlarla bezenmiş, incilerle süslenmiş türbanlı gelin başı modelini tercih ederseniz daha şık ve zarif bir gelin başına sahip olur ve salon konteptine ışıltınızla aydınlık katarsınız.

Bir ömür boyu mutluluk dileklerimizle,

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git