2013 Timberland Bay Bayan Bot Modelleri ve Fiyatları
Eskiden karakış derdik ya, işte artık karakış kapımıza geldi çattı. Henüz bot almayan model ve fiyat araştırması yapan arkadaşlarımız için bizler bir araştırma yaptık.
Timberland, bir Amerikan markasıdır; Türkiye’de satışını 1981 yılında kurulmuş olan Deriden Mağazaları dağıtımını yapmakta olup, Türkiye genelinde 21 mağazası bulunmakta olup, internet ortamından da satın alabilirsiniz.
Bot ve ayakkabıları ile tüm dünyaya adından söz ettirmiş markalaşmış olan Timberland ayakkabı ve botlar üretilirken kullanılan deriler özel işlemlerden geçirilerek, soğuğa, suya dayanıklı hale getiriliyor. Botlarda ayak mantarlarının oluşumunu ve ayak kokusunu engellemek için hem ayakların sıcak ve hava almasını sağlayacak anti-mikrobik üretim yapılmaktadır.
Ayak sağlığınızın düşünülerek bu özelliklerin bir araya gelmesi demek, Timberland demektir.
2012 ve 2013 yıllarında üretilen modern çizmeler kalitesi ve şıklığıyla genç kızlarımızın beğenisine ve kullanımına sunulmuştur. Kahverengi, mavi, pembe, siyah, gri gibi pastel renkler ve şık modeller ile mağazalarda yerlerini almıştır.
2013 yılında da Timberland kalitesi ve modelleri ile gençler tarafından çok beğenilen bir markadır. Piyasadaki diğer bot ve ayakkabılara göre biraz daha pahalı bir marka olmakla birlikte, kalitesi ve klasikleşmiş bot ve casual ayakkabıları ile çok beğenilen bir markadır.
Timberland da aynı Harley Davitson çizme ve bot modelleri gibi klasikleşmiş, belirli ürünler ile piyasada duran, ancak kalitesi, sağlamlığı ve rahatlığı, kaliteli işçiliği ile gençlerimize hitap eden bir markadır.
2013 kış sezonunda da tüm dünyada adını duyurmuş olan Timberland bot ve ayakkabıları Timberland mağazalarında çeşitli renk ve klasikleşmiş modelleriyle 300 TL den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.
Sizler için Timberland casual ayakkabı ve bot modelleri ile farklı tarzınızı yaratmanız içini küçük bir araştırma yaptık.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 3.891 kez okundu. Tarih: 5 Aralık 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.