2018 Timberland Bot Modelleri ve Fiyatları

2018 Timberland Bot Modelleri ve Fiyatları
5 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

2018 Timberland Bay Bayan Bot Modelleri ve Fiyatları
Eskiden karakış derdik ya, işte artık karakış kapımıza geldi çattı. Henüz bot almayan model ve fiyat araştırması yapan arkadaşlarımız için bizler bir araştırma yaptık.
Timberland, bir Amerikan markasıdır; Türkiye’de satışını 1981 yılında kurulmuş olan Deriden Mağazaları dağıtımını yapmakta olup, Türkiye genelinde 21 mağazası bulunmakta olup, internet ortamından da satın alabilirsiniz.
Bot ve ayakkabıları ile tüm dünyaya adından söz ettirmiş markalaşmış olan Timberland ayakkabı ve botlar üretilirken kullanılan deriler özel işlemlerden geçirilerek, soğuğa, suya dayanıklı hale getiriliyor. Botlarda ayak mantarlarının oluşumunu ve ayak kokusunu engellemek için hem ayakların sıcak ve hava almasını sağlayacak anti-mikrobik üretim yapılmaktadır.
Ayak sağlığınızın düşünülerek bu özelliklerin bir araya gelmesi demek, Timberland demektir.
2017 ve 2018 yıllarında üretilen modern çizmeler kalitesi ve şıklığıyla genç kızlarımızın beğenisine ve kullanımına sunulmuştur. Kahverengi, mavi, pembe, siyah, gri gibi pastel renkler ve şık modeller ile mağazalarda yerlerini almıştır.
2018 yılında da Timberland kalitesi ve modelleri ile gençler tarafından çok beğenilen bir markadır. Piyasadaki diğer bot ve ayakkabılara göre biraz daha pahalı bir marka olmakla birlikte, kalitesi ve klasikleşmiş bot ve casual ayakkabıları ile çok beğenilen bir markadır.
Timberland da aynı Harley Davitson çizme ve bot modelleri gibi klasikleşmiş, belirli ürünler ile piyasada duran, ancak kalitesi, sağlamlığı ve rahatlığı, kaliteli işçiliği ile gençlerimize hitap eden bir markadır.
2018 kış sezonunda da tüm dünyada adını duyurmuş olan Timberland bot ve ayakkabıları Timberland mağazalarında çeşitli renk ve klasikleşmiş modelleriyle 300 TL den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.
Sizler için Timberland casual ayakkabı ve bot modelleri ile farklı tarzınızı yaratmanız içini küçük bir araştırma yaptık.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git