Bugün tanıtımlarımıza yemeklerle başladık giyimle devam edelim. Havalar da iyice serinlemeye başladığı için triko tanıtımı yapmanın tam zamanı. Bu yazımızda Tozlu Giyim’in bayan hırka modellerini inceleyelim. Önce Tozlu Giyim bayan hırka görsellerine bakalım.

Tozlu Giyim ürünleri üzerine sitemizde ilk defa tanıtım yapıyoruz. Bir marka Tozlu Giyim’i genel olarak kısaca tanıtalım. 2001 Yılında ticari faaliyetlerine başlayan Tozlu çok kısa zamanda çok hızlı gelişerek bütün Türkiye’de çabucak tanındı. Türkiye’nin trend oluşturan markaları arasına girdi. Prensip olarak en iyi kaliteyi en ucuza sunmayı amaçlayan Tozlu Giyim Türkiye genelinde 31 şubeye ulaşarak muşterilerine daha kolay ulaşmaya başlamıştır.

Gelelim Tozlu Giyim bayan hırka modellerine. Her biri birbirinden güzel ve özgün tasarımlara sahip yüzlerce model karşımıza çıkıyor. Bütün modeller yeni trend oluşturacak güzellikte. Tozlu bayan hırka modelleri çok şık ve zarif görünümler sergiliyorlar. Sitemize çok kısıtlı sayıda görsel koyabiliyoruz, aslında o kadar çok model var ki Tozlu Giyim’in resmi sitesinde hepsini inceleyebilirsiniz.

Tozlu bayan hırka modellerinin renklerine baktığımızda da çeşitlilik o kadar fazla ki şaşırmadım diyemem.

Hırka ihtiyacı olan bayanlar ya da koleksiyonlarına yeni trend ve model hırka eklemeyi düşünen bayanlar hiç durmadan Tozlu bayan hırkalarını satış reyonlarında ya da internet satış sitelerinde incelemelisiniz. Kesinlikle beğeneceğiniz model olacağını düşünüyorum.

Tozlu bayan hırka modellerinin fiyatlarına gelince 10 lira ile 40 lira arasında değişen fiyatlar satıştalar. Bu kadar ucuz olan Tozlu bayan hırkalarını kaçırmayın derim.

Her şey gönlünüzce olsun…Kategori: Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 1.695 kez okundu. Tarih: 3 Ekim 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.