2018 Trendi Bebek Şekerleri, Şeker Sepetleri ve Fiyatları

2018 Trendi Bebek Şekerleri, Şeker Sepetleri ve Fiyatları
4 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 19 kez okundu.

Bebek şekerleri dünyaya yeni gelen bebeğinizin mevlüdünde, doğumunu kutlayan, güle güle büyütün dileklerini sunan misafirlerinize ikram edebileceğiniz, günün anısını yaşatacak en güzel küçük sürprizlerdir. Her anne baba gibi sizin için de yüzünüzde gülücükler bırakacak, mutluluk duyacağınız, bebeğinize hoş geldin diyeceğiniz güzel anları anımsatan hediyelerdir.

Bebek şekerleri öyle çeşitli, öyle tasarım harikası modeller ile günümüzde birleşti ki bizler bile görsellerimizi hazırlarken hayran kaldık. Yeni trend bebek mevlüd şekerleri ve şeker sepetlerine ait modelleri sizlerle paylaşmak, güzel anılarınıza mutluluk katmak istedik.

Bebek mevlüd şekerleri ortalama 2 liradan başlayan fiyatlarla şekercilere beğendiğiniz modelden tahmini gelebilecek misafir sayısına göre dilediğiniz miktarda yaptırabilir, onları birbirinden şık, birbirinden güzel dizayn edilmiş bebek şeker sepetleri ile gelen misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Bebek şekerlerinin üzerine bebeğinizin ismini yazdırıp güzel bir hatıra olarak eşinize dostunuza sunabilirsiniz.

Bazı modeller de var ki minik ayak şeklinde resim çerçevesi, tabi bunun içine de hemen dünyaya yeni gelen bebeğinizin resmini koyabilir, misafirlerinize ve akrabalarınıza güzel bir anı olarak hediye edebilirsiniz.

Gelin hep birlikte yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz 2018 modası bebek şekerleri ve bebek şeker sepet modellerini inceleyelim, kararımızı öyle verelim.

Mutlu ve sağlıklı çok güzel başarılı bir ömür dileklerimizle.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git