2018 Wrangler Bayan Jeans Pantolon ve Şort Modelleri

2018 Wrangler Bayan Jeans Pantolon ve Şort Modelleri
15 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 35 kez okundu.

Dünyanın en ünlü jeans markası Wrangler’in ünürleri ile güne başlayalım. Bu yazımızda Wrangler bayan jeans pantolon ve şort modellerini ele alalım.

Önce Wrangler bayan jeans pantolon ve şort modellerini görelim.

Wrangler jeans markası olarak dünyanın tanıdığı bir marka haline gelme hikayesi C.C. Hudson’un 1897 yılında bir tekstil fabrikasında düğme dikiş işinde çalışmaya başlamasıyla başlar. Hudson’un çalıştığı fabrika 1904’te kapanınca küçük bir dükkan kiralayıp dikiş işlerine başlar. İşte şirketleşme de böylece başlamış olur. 1919’da ilk fabrikayı kurar Hudson. 1936’da jeans kumaşı üzerinde iyileştirmeler yaparak kaliteyi arttırdılar. 1943’de Wrangler markası tescillendi. Wrangler 1962’de Avrupa’da ilk fabrikasını Belçika’da açar ve böylece Avrupa’ya açılır. Wrangler’in gelişimi hiç durmaz ve bütün dünyaya üretim yapar hale gelir.

Biz gelelim Wrangler bayan jeans pantolon ve şort modellerine. Bu ürünleri gördüğümüzde gerçekten kot bu diyorsunuz. Kalite mükemmel tasarımlar tamamen özgün. Her ürün birbirinden farklı ve şık bir görüntü oluşturuyor.

Wrangler bayan jeans pantolon ve şortlarında renk seçenekleri konusunda dilediğiniz renk tonunu bulamama derdiniz yok diyebilirim. Her renk tonunda jeans bulabilirsiniz Wrangler ürünlerinde.

Bayanlar; eğer jeans pantolon ya da şort ihtiyacınız varsa kesinlikle Wrangler ürünlerinin satıldığı mağazalara gitmenizi öneriyorum. Çünkü gerçekten çok kaliteli, çok şık ve özgün tasarımlı harika jeans pantolon ve şortları bulabileceğiniz tek adres WRANGLER.

Her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git