2018 Yaz Modası En Şık Tesettür Abiye Gece Kıyafetleri

2018 Yaz Modası En Şık Tesettür Abiye Gece Kıyafetleri
22 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 18 kez okundu.

Tesettür abiye elbiseleri geriye dönük on yıl öncesine baksak bulmak çok zordu. Ancak günümüzde genç kızlar ve bayanlar tesettür modasını çok takip etmekte ve modacılarımız da bunları göz önüne alarak en modern, en şık tasarımlar ile tesettürlü bayanları giydirmektedirler.

Özel günlerde, özel gecelerde tesettürlü bayanların da 2018 yılı şıklığını yaşamaya hakları var ve modacılarımız günün modasını tesettür abiye bayan kıyafetlerine oldukça güzel çizgilerle yansıtmışlar.

Tesettür abiye elbise modellerine baktığınızda alternatifiniz çok fazla. 2018 yazında pudra pembesi, krem ve vizon renklerden hazırlanmış abiye elbiseleri ünlü mağazaların kreasyonlarında görmek mümkün. Tabi vazgeçilmez kırık beyaz ve siyah her zaman liderliğini koruyor.

Tesettür abiye elbiselerde modern tarzdan tutun da komantik ve klasik tüm çizgileri, ipek kumaşların dantel ile birleştirilmesini, saten kumaşın, tafta kumaşın ve bunlarla birlikte tül detayların çok kullanıldığını 2018 tesettür abiye elbise modellerinde görebilirsiniz.

Önceki yıllarda kullanılan pullarla işlemeler, taşlı detaylar 2018 yılında çok kullanılmıyor. Daha çok dantel ve tül detaylı kıyafetler ön plana çıkıyor.

Ancak sizlere küçük bir tiyo vermek istiyorum; siyah veya pastel tonlardaki kumaşlardan hazırlanmış abiye elbisenizin altına platform veya elbisenizin tarzına uygun topuklu bir ayakkabı ile kombininizi tamamlayabilir ve her zaman katıldığınız davette ağırlınızı hissettirebilirsiniz. Tabi ki başınıza takacağınız abiye türbanınızı da saten veya ipek kumaştan tercih etmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git