2018 Yeni Moda Örgü Şal Örnekleri ve Modelleri

2018 Yeni Moda Örgü Şal Örnekleri ve Modelleri
12 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 12 kez okundu.

Bayanların dışarıya çıkarken soğuk kış günlerinde paltolarının üzerine aldıkları, bahar ve yaz akşamlarında ise her zaman üzerlerine alabilecekleri 2018 yılı en moda şal örnekleri ve modellerini araştırdık.

2018 yılında örgü şallar renk renk ve çeşitli motiflerle bezenmiş.  Bu yıl günlük hayatta da çok rahat kullanılabilecek şiş ile lastik örgüden örülmüş şallar da çok trend. Lastik ördüğünüz şalınızın üzerine tığ ile renkli motifler yapabilir, omzunuza aldığınızda da yakasını bir ağaç firkete ile tutturabilirsiniz.

2018 yılı örgü şallarda beyaz ve siyahın asaletinin yanı sıra çok canlı ve pastel tonlardan ve ebruli iplerden seçilmiş.

Bunun yanı sıra biraz daha emek ve zahmet isteyen, tığ ile örülen motifli, örümcek desenli, firkete ile örülen büyük, uçları püsküllü şallar da gezmelerde ve gece kıyafetlerinin üzerinde kullanıldığında çok şık bir hava yaratmaktadır.

İnce yünlerden veya seçtiğiniz pırıltılı simli iplerden öreceğiniz şal modelleri hakkında biraz fikir sahibi oldunuz sanırım. El becerinize de güveniyorsanız sizler için hazırladığımız görsellerden en beğendiğinizi hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git