2018 Sirius Pırlanta Modelleri ve Fiyatları

2018 Sirius Pırlanta Modelleri ve Fiyatları
12 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 26 kez okundu.

Pırlanta duruluğun ve zerafetin simgesidir.
Pırlantalar üzerimizde taşımak istediğimiz en kıymetli mücevherlerdir.  Pırlanta bir yüzüğün veya bir kolyenin taşıyana kattığı şıklığı, zarifliğini hepiniz tahmin edersiniz.
Sirius Pırlanta bu sektörde ismini duyurmuş güvenilen bir markadır. Yeni yıla 2018 yılına girmeye sayılı günler kaldığı şu günlerde tüm çeşitleri ile sizlerin hizmetinde.
Bu sektörde liderliğini bırakmayan Sirius Pırlanta; en çok beğenilen modellerini sizlerin beğenilerine sunmuş; % 50 indirim ile yeni yıl kampanyası düzenlemiştir. Bu kampanya Aralık ayı sonuna kadar sürecektir.
Şayet eşinize, sevgilinize, nişanlınıza, kız arkadaşınıza yeni yıl hediyesi olarak pırlanta bir kolye veya pırlanta bir tek taş yüzük almayı düşünüyorsanız muhakkak Sirius Pırlanta modellerini ve fiyatlarını görmelisiniz.
Ayrıca Sirius pırlanta internet üzerinden de satış yapmaktadır. 2018 yılına girerken hediye edeceğiniz pırlantanızı Sirius Pırlantanın www.siriuspirlanta.com internet adresine girip seçebilirsiniz. İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerde size ametist taşlı pırlanta bir kolye hediye olarak gönderilecektir. Aralık ayı boyunca devam eden kampanyadan faydalanabilir ve Türkiye’nin internet üzerinden satış yapan online pırlanta satış mağazasından Sirius Pırlantadan alırsanız 12 ay taksitle ödeyebilirsiniz. Sirius Pırlanta kargo masraflarını kendisi ödeyip, pırlantanızı sigortalı olarak kapınıza kadar teslim etmektedir.
2018 yılına girerken hediye edeceğiniz modeller arasında tek taş yüzük, pırlanta kolye, pırlanta yüzük ve pırlanta bileklikler bulunmaktadır. Hediyenizi bu yüzlerce çeşit pırlanta takı arasından seçebilirsiniz.
Pırlantada modayı takip eden Sirius Diamond yeni sezon ürünlerini muhakkak görmelisiniz. Sevdiğinize 2018 yeni sezon pırlanta takı çeşitleri arasından hediye edeceğiniz muhakkak bir pırlanta olacaktır.
Herkese sevdikleri ile sağlıklı, mutlu, huzurlu 2018 yılı diliyoruz. Yeni yılınız kutlu olsun.

www.siriuspirlanta.com
Pırlanta tektaş, yüzük, kolye, küpe, bileklik gibi modellerin indirimli fiyatlar ve 12 taksit imkanı ile satıldığı online internet sitesinden de satın alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git