2018 Yılbaşı Gecesi İçin Göz Makyajı

2018 Yılbaşı Gecesi İçin Göz Makyajı
11 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 28 kez okundu.

2017 yılını geride bırakıyor, yepyeni bir yıla 2018 yılına yeni umutlar, beklentiler ile girmeye hazırlanıyoruz.

Bu özel gecede arkadaşlarımız, sevdiklerimiz ile birlikte girmek hepimizi mutlu edecektir.  Ancak bu özel gecede üzerimize giydiğimiz kıyafetimiz kadar uyumlu makyajımız da çok önemlidir.

Kıyafetimize uygun makyajımızı abartıya yer vermeden gözlerimizi, yüzümüzün sade ve duruluğunu ortaya koyacak doğru makyajı  yapmak  ve tüm gözleri üzerimizde toplamak isteriz.

2018 yılına girerken bu özel gecede;  abartılı bir makyajdan kaçınmanız,  sade ama gözlerinizi, bakışlarınızı ortaya çıkaracak bir makyaj  yapmanız sizin tüm güzelliğinizi ortaya koyacaktır.

Göz makyajınızı yaparken renkleri ve tonlarını nasıl kullanacağınızı, nasıl uygulayacağınızı bilmeniz gerekir. Gözünüze sürdüğümüz far ve çektiğiniz eyeliner ile gözlerinizin bütün büyüsünü ortaya çıkarabilirsiniz.

Gözlerinizi ortaya çıkarmak ve bakışlarınıza derinlik kazandırmak için, koyu tondaki uygun renk farınızı hemen göz kirpiğinizin üzerine, bir açık yani orta tondaki farınızı göz kapağı çukuruna ve en açık tondaki farınızı da kaş altınıza sürerek aydınlık bir bakış elde edebilirsiniz. Gözlerinizin daha büyük ve etkileyici görünmesi için göz pınarınıza doğru açık tonda far sürün.

Tabi bu farlarınızı sürerken bir fırça yardımıyla renklerin tonlarının birbirine geçişini sağlamalısınız. Keskin çizgiler ile asla gözlerinizi boyamayın. Buğulu ıslak bakan gözler elde etmek istiyorsanız alt ve üst kirpiklerinizin başladığı yere ince bir çizgi halinde koyu renkteki farınızı sürün, sonra da fırça ile hafif dağıtın.

Şayet gözleriniz küçük ise göz kaleminizi gözünüzün dışına, orta ve iri ise göz kaleminizi kirpik dibinden başlayarak çekin, uygun bir rimel ile de göz makyajınızı tamamlayın.

2018 yılbaşı gecesi geçenin en buğulu, en güzel bakan kadını siz olun.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git