2018 Yılbaşı Hediyeleri

2018 Yılbaşı Hediyeleri
2 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 38 kez okundu.

2017 yılını geride bırakmaya çok kısa bir zaman kaldı. 2018 yılını karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde sevdiklerimize hediye almak, onları mutlu etmeyi çok isteriz.

Hem bütçemize uygun hem de verdiğimiz kişiyi mutlu edecek hediye seçmek her zaman bizlere çok zor gelir.

Ancak mağazalarımız yeni yıla hazırlandığımız şu günlerde kış indirimleri ile hepimizin uğrak yeri haline geldi.  Sizler için bizler de vitrinlere göz gezdirdik, alabileceğiniz hediyelerle hem sevdikleriniz sımsıcak bir kış geçirecek hem de zevklerine hitap edeceksiniz.

Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz diyerek sizlere seçenekler sunuyoruz. Neler hediye edebilirsiniz: Bazen bir çift eldiven, bazen bir çift çorap veya bir demet gül sevdiğimiz kişileri mutlu etmeye yetecektir.

Penti mağazalarından alabileceğiniz desen desen çoraplar, Park Brawo’dan alacağınız bir şifon gömlek,  blazer bir ceket gömlek,  bir triko kazak, Etichet’ten alacağınız bir çift ayakkabı…

Kendi el emeğiniz ile de çok güzel bir hediye hazırlayabilirsiniz.

2018 kışını yaşadığımız şu günlerde arkadaşınızın paltosuna uygun bir bere veya bir atkı, kendi tasarımınız olan aldığınız bir nar vazonun içine yerleştirdiğiniz bir demet kuru çiçek… El beceriniz var ise yılbaşını hatırlatan seramik hamurundan sevdiklerinize yapabileceğiniz küçük hediyeler.

Önemli olan düşünmek ve düşünülmektir.

2018 yılının hepimize huzurlu mutlu sağlık dolu günler getirmesi dileğimizle.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git