2018 Yılı Dalgalı ve Uzun Saç Modelleri

2018 Yılı Dalgalı ve Uzun Saç Modelleri
1 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 49 kez okundu.

Saçlarınız yüz ifadenizi, güzelliğinizi, dişiliğinizi ortaya koyar. Saç modeli bir bayan için çok önemlidir. Saç şekilleri arasında en çok ve en rahat kullanılan saç ise dalgalı ve uzun saçlardır.

Erkekler her zaman düz saçın yerine yanlarındaki bayanlarda dalgalı bir saçı tercih eder ve çok seksi bulurlar. Saçınız hem uzun hem de doğal bir dalgası varsa sizden şanslısı yok demektir.

2018 yılında koyu makyajın yerini sade bir makyaj ve doğal saçlar almaktadır. Bakımlı olması için sadece saçlarınızdaki dalgalara biraz yön vermeniz yeterli olacaktır.

Hele ki saçlarınız su dalgası şeklinde dalgalıysa evde kendiniz bile en seksi saç modelini uygulayabilir, istediğiniz davete on dakikada hazırlanabilirsiniz.

Kış mevsimini doyasıya yaşadığımız şu günlerde, saçlarınız soğuktan, rüzgardan ve araçlardan çıkan egzoz gazlarından yeterince yıpranıyor ve bakımsız görünüyorsa öncelikle hemen saçlarınıza iyi bir bakım kürü uygulayın ki saçlarınız canlansın.  Hem saçlarınızın bakımını yapmak hem de sizlerle daha derli toplu veya daha bakımlı saç modellerini paylaşmak adına fikir vermek istiyoruz.

Saçlarınızın bakımını yaptıktan sonra yazın güneşten açılmış olan saçlarınızı isterseniz kış mevsiminde bir ton daha koyulaştırabilir, güzel bir kesim ve güzel bir model ile canlı, bakımlı ve pırıl pırıl saçlara sahip olabilirsiniz.

2018 yılında saçlarda kızıl tonların yanı sıra karamel, kahve tonları ve tabi ki siyah saçlar yine trendi oluşturuyor. Yine tercih edilirse aralara atılmış ışıltılar saçlarınıza daha parlak ve daha modern bir hava vermektedir.

Hem uzun hem de bakımlı saçlara sahip olmak için evde sadece on dakikanızı ayırarak sizler için seçtiğimiz resim galerimizdeki kendinize yakışan birkaç modeli uygulayabilirsiniz.

Gideceğiniz davette giyeceğiniz kıyafetinizin üzerine yakışan bir saç modeli sizleri her zaman çok daha seksi, çok daha şık bir hanım yapacaktır. Tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz, gecenin veya bulunduğunuz davetin en şık kadını, en güzel kadını olabilirsiniz.

2018 yılında saç modellerinde genellikle dağınık modeller kullanılmaktadır. Dağınık duran saç yüze genellikle masum ve seksi bir ifade verir, hele de aralarına atılmış ışıltılar sizi bile kendi saçınıza hayran bırakacaktır.

Şimdi dalgalı uzun saçlardan oluşan saç modellerine ve kullanılan renk tonlarına biz göz atalım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git