2013 yılının başlarında soğuk kış günlerini yaşadığımız şu günlerde örgü patiklerimizi evlerimizde giymeye başladık. Birbirinden şık, birbirinden değişik modellerde örülen patikler, bayanların ev gezmelerinde, komşu ziyaretlerinde taşıması kolay çantasının bir köşesine koyup, hemen çıkarıp giydikleri pratik terliklerdir diyebiliriz.

2013 yılında tığ işi babet tarzı patikler çok moda. Değişik renklerde ve örneklerle örülen bu patikler üstleri boncuklarla veya kurdelelerle süslendiğinde çok güzel görseller ortaya çıkıyor.

Alacağınız bir tuma yün ile sizler için seçtiğimiz görseller arasında beğendiklerinizi hemen örmeye başlayabilirsiniz.

2013 yılında birbirinden şık, renkleri ve modelleriyle sizleri hayran bırakan örme patik modellerini sizlerle paylaştık. Ancak; günümüz ekonomisinin ağır olması hayat şartlarının zorluğu nedeniyle çalışmayan bir çok bayan el örgüsü bu patiklerden örüp satarak evinin bütçesine katkıda da bulunmaktadır. Şayet sizlerin de boş zamanı varsa ve el becerinize de güveniyorsanız evinizin bütçesine bir nebze de olsa katkıda bulunabilirsiniz.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 4.015 kez okundu. Tarih: 18 Ocak 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.