Banyo lifleri vazgeçilmezimizdir. Hepimizin evlerinde birbirinden şık banyo lifleri vardır. Sıradan örgülerin yanı sıra özenerek çeşitli model ve motiflerle öreriz. Ama en büyük özelliği de yumuşak ve puf puf olmalarıdır. Banyo lifi yapılışı çok kolay ve basittir. Sabun veya duj jeli kullandığımızda çok iyi köpürmesidir.

Bilirsiniz ki kız çocukları büyümeye başladığında ilk ördükleri örgü küçük parçalar olur ve bu da banyo lifi ile başlar. El emeği olan her şeyi ben her zaman takdir ederim. Çünkü el emeği ile örülen lif yapımı çok kolaydır, emeğin yanı sıra kişinin beceri ve yaratıcılığını da ortaya koyar.

2013 modası banyo lif modellerini sizlerle paylaşıyoruz, bakın ne kadar renkli ve ne kadar ilginç modeller var. Banyo lifi örülüşünü youtube den de bulabilir, hatta internetten lif örülüşü ile ilgili videoları da inceleyebilirsiniz.

Görsellerimizde de gördüğünüz gibi kimi tığ işi ile örülmüş, kimi şiş ile örülmüş birbirinden şık banyo liflerinden eminiz sizler de örmek alacaksınız. Banyo lifini örerken de çok büyük keyif alacaksınız. Belki de ördüğünüz bu birbirinden şık banyo liflerinden birkaç tanesini de çocuklarınızın çeyizine kaldıracaksınız.

2013 modası örgü banyo lifi modelleri uzun, bebek elbisesi modeli, eldiven modeli, kare ve yuvarlak modelleri sayabiliriz.Kategori: El Sanatları, Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 4.239 kez okundu. Tarih: 25 Nisan 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.