2018 Yılı En Güzel Salon Halıları ve Halı Temizliği

2018 Yılı En Güzel Salon Halıları ve Halı Temizliği
1 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 53 kez okundu.

Bu güzel yaz günlerinde evlerimizin yaz temizliğini, badanasını, boyasını yaptıktan sonra biraz da değişiklik yapmaya ne dersiniz? 2018 yılı salon halı modellerini sizlerle paylaşmak, salonunuzun dekorasyonunda fikir sahibi olmanız için bu yılın moda halılarını yeni ürünleri sizlere sunmak istiyoruz.

Bütün dünyaca ünlü halı mağazaları artık hepsi birbiriyle yarışır halde, hepsi birbirinden güzel, tablo edasıyla salonlarınızı süsleyecek. Aynı zamanda kabartma desenler, leopar desenler, yün halılar, modern halılar, sizin tarzınıza hangisi uyuyorsa, hangi tarzda salonunuzu döşemek, dizayn etmek istiyorsanız tercih seçenekleriniz oldukça fazla. Klasik modellerden tutun da modern desenler ile üretilmiş çok geniş bir ürün ve alternatife sahipsiniz.

Bilindiği gibi Saray, Merinos, Atlas, Bellona , Zen gibi ünlü halı markaları değişik tasarımları ile evlerinizi canlı ve yaşanabilir bir ortam haline getirirler. Mobilyalarınıza renk, salonunuza yumuşacık dokunuşlar ile yerlerinizi bir ressam elinden çıkmış tablo misali sararlar.

Sizlerle görsellerimizde de paylaştığımız gibi 2018 yılı modası halı model ve renkleri ile yepyeni ve hareketli salonlar hazırlamaya ne dersiniz?

Halılar üzerine konan tozlar halıların hem ömrünü kısaltır, hem de mat bir görüntü almasına neden olur.  Bu birbirinden şık halıların bakımları da artık çok kolay, önerilen miktarda halı detarjanları ile silmeniz yeterli, ancak; halılarınızı hem çok ıslatmadan silmeli, hem de en fazla 12 saat içinde kurumalarını sağlamalısınız, yoksa halılarınız koku yapar ve ömürleri kısalır.

Tabi siz bu konuda hiç yorulmadan en yakın bir halı yıkama şirketini de arayabilirsiniz, antibakteriyel halı yıkama şirketleri sizin için halılarınızı en sağlıklı şekilde temizler ve evinize geriye gönderir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git