2018 Yılı En Şık Banyo Paspasları ve Klozet Takımları English Home’da

2018 Yılı En Şık Banyo Paspasları ve Klozet Takımları English Home’da
26 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 80 kez okundu.

Banyolarımız evimizin en steril ve en şık mekanlarından biridir. Sabah uyandığımızda şık, temiz ve güzel bir banyoda duşumuzu alarak günümüze başlarız.

Çocuklarımıza ev terliklerini giydirene kadar evin bir çok bölümünü yalınayak dolaşırlar, banyolar da yer karosu ile kaplı kaygan zeminler olduğu için çocuklarımız için büyük tehlike oluşturur. Öncelikle çocuklarımızın sağlığı için sonrası da hem görselliği hem de sıcaklığı için kesinlikle banyo paspaslarına ihtiyaç duyarız.

Banyomuza girdiğimizde yumuşacık bir banyo paspasına basmak kadar görselliği ve kullanışı da çok önemlidir. Bunun için hem banyo seramiklerine, hem de klozet ve duşa kabin renklerine uygun tonlarda banyo paspaslarımızı seçeriz. Alt kısımları plastik kaplı olan banyo paspaslarınızın temizliği de çok kolaydır, küçük parçalardan oluştuğu için çamaşır makinemizde kolaylıkla yıkanabilir.

English Home banyo paspasları görsellerimizde de gördüğünüz gibi hem çok şık hem de kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Birbirinden güzel desenleri ile banyolarımızı süslemeye, çocuklarımızın ayaklarını yumuşacık halılara basmaları için evinizle buluşmaya hazır.

2018 yılı modasını banyolarınıza taşıyan, sofistik desenler ve çeşitli renk ve desenlerde üretilmiş banyo paspasları ve klozet takımlarınızı English Home mağazalarından seçebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git