2018 Yılı Mini Abiye Modelleri

2018 Yılı Mini Abiye Modelleri
21 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

Abiye elbiseler taşımasını bilen her kadını muhteşem gösterir, 2018 yılında moda olan size yakışacak gerek sırt dekolteli, gerekse derin göğüs dekolteli  elbiseleri sizler için araştırdık.

2018 yılında mini abiye elbiseler  yine çok moda. Göz alıcı renkleri, birbirinden şık modelleri ile ünlü markaların üzerinde çalıştığı mini abiyeleri giymek cesaret işi. Bayanları birbirinden şık gösterecek mini abiyeler vücuduna ve  özellikle bacaklarına güvenen hanımlarda çok şık duracak.

Taşlarla süslü, saten ve tülden moda tasarımcılarının özenle hazırladığı birbirinden şık, birbirinden göz alıcı renklerdeki mini abiyeler;  özel davetlerde, düğünlerde, kokteyllerde rahatlıkla giyebilirler.

Sizler için hazırlayıp sunduğumuz tüm modellerimizi ve renk seçeneklerini gördüğünüzde seçmekte zorlanacaksınız.

Sırtınıza güveniyorsanız bu yıl moda olan sırt dekolteli bir abiye elbiseyi seçmekten hiç çekinmeyin, çünkü sizde olağanüstü duracaktır. Şayet sırt dekolteli bir elbise düşünmüyorsanız, derin göğüs dekoltesi olan modellerden seçebilirsiniz.

2018 yılında abiyelerde önceki yıllarda kullanıldığı kadar ışıltılı taşlar kullanılmamış, biraz daha sade ama bir o kadar da şık modeller ortaya çıkmıştır. Ancak; önceki yıllarda kullanılan danteller bu yıl yine yerini koruyor ve bir çok ünlü markada dantel detaylı modeller çalışılmış.

2018 yılında abiyelerde;  sarılar, yeşil tonları, pembe tonları , maviler ve vazgeçilmez beyaz ve siyahlar göze çarpan renkler arasında yer almaktadır.

Bu yıl mini abiyelerde özellikle sırt dekoltesine önem verilmiş, farklı tasarımlarla hazırlanmış şık abiyelerde tek omuzlu modeller, minik taşlarla işli modeller, yanda veya önde büyük bir gül ile süslenmiş modellerden bir veya birkaçı muhakkak gardrobunuzda bulunmalı.

Sizlerin düşüncelerine biraz yön  vermede yardımcı olacağı düşüncesiyle  araştırdığımız modelleri  resim galerimizde sunuyoruz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git