2013 kışında hazır giyimden çok el örgüsü kazaklar, el örgüsü atkı ve bereler  bu soğuk kış günlerinde sevdiklerimizi korumaktadır.

Kışın soğuğundan, rüzgarından sevdiklerinizi koruyacak el örgüsü erkek atkı ve bere modelleri hakkında bir araştırma yaptık. En şık, en güzel örneklerle bezenmiş atkı ve bere takımlarını el beceriniz biraz varsa görsellerimizi inceleyerek örebilirsiniz. El beceriniz yoksa bir yakınınıza veya el örgüsü satan yerlerden satın alabilirsiniz.

2013 kışı modası el örgüsü atkı ve berelerden oluşan modelleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Şayet aklınızda oluşturduğunuz bir model yoksa bizim görsellerimizden faydalanarak çocuklarınıza veya eşlerinize çok güzel renklerden oluşan atkı ve berelerden örebilirsiniz. Kimisi selanik, kimisi düz lastik örgülü bu atkı ve bere örnekleri hem kış günlerinde evde sizin zamanınızı güzel değerlendirmenizi sağlayacak, hem de örüp sevdiklerinize giydirdiğinizde çok mutlu olacaksınız.

El örgüsü her zaman tercih edilir. Eşinizin paltosunun rengine uygun hemen 1 tuma yün alarak beğendiğiniz atkı ve bereyi örmeye başlayın.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 3.800 kez okundu. Tarih: 17 Ocak 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.