Evlerimizin en şık en özenle döşenmiş, mobilyaları özenle seçilmiş en seçkin bölümü salonlarımızdır. Tabi mobilyalarımız kadar aydınlatmaya da çok önem veririz. Seçtiğimiz aydınlatmalarımız ışığı iyi yansıtmalı, bir o kadar da görünümleri güzel ve salondaki mobilyalarımız ile uyumlu olmalıdır.

AVM lerde ve avize satış mağazalarında 2013 yılı modası çok şık salon avizeleri bulunmaktadır. İstenilen büyüklük ve istenilen modellerde, zevkinize, yılın modasına özenle tasarlanmış kimi tavana yapışık, kimi yemek masasının üzerine sarkan, tarzınıza uyan bir çok modeli bulabilirsiniz.

Avizelerinizi seçerken aynı zamanda da enerji tasarrufunu göz önünde bulundurarak, ampullerini tasarruflu ampullerden veya led ışıklı ampullerden seçmeniz gerekmektedir. Hem bütçenizi hem de az enerji ile daha çok aydınlatmayı sağlamayı düşünmelisiniz.

Sizler için 2013 yılı salon avize modellerini görsellerimizde paylaştık. Evinizin bu önemli bölümüne avize seçiminizi yapmadan önce görsellerimizden ve 2013 modası salon avize modelleri hakkında bilginiz olmasını istedik.

2013 yılı avize modelleri arasında kristal, cam, ahşap mobilya görünümlü, metal aksamlı ve çok şık dizayn edilmiş avizeler artık uzaktan kumandalı olarak da tasarlanmış ve üretilmiştir.

Salon dekorasyonunuzu bu şık avizeler ile tamamlayabilir, mobilyalarınız ile avizenizin uyumunu sağlayabilirsiniz.Kategori: Dekorasyon, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 5.279 kez okundu. Tarih: 22 Nisan 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.