2018 Yılı Yeni Sezon Salon Avize Modelleri

2018 Yılı Yeni Sezon Salon Avize Modelleri
22 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 52 kez okundu.

Evlerimizin en şık en özenle döşenmiş, mobilyaları özenle seçilmiş en seçkin bölümü salonlarımızdır. Tabi mobilyalarımız kadar aydınlatmaya da çok önem veririz. Seçtiğimiz aydınlatmalarımız ışığı iyi yansıtmalı, bir o kadar da görünümleri güzel ve salondaki mobilyalarımız ile uyumlu olmalıdır.

AVM lerde ve avize satış mağazalarında 2018 yılı modası çok şık salon avizeleri bulunmaktadır. İstenilen büyüklük ve istenilen modellerde, zevkinize, yılın modasına özenle tasarlanmış kimi tavana yapışık, kimi yemek masasının üzerine sarkan, tarzınıza uyan bir çok modeli bulabilirsiniz.

Avizelerinizi seçerken aynı zamanda da enerji tasarrufunu göz önünde bulundurarak, ampullerini tasarruflu ampullerden veya led ışıklı ampullerden seçmeniz gerekmektedir. Hem bütçenizi hem de az enerji ile daha çok aydınlatmayı sağlamayı düşünmelisiniz.

Sizler için 2018 yılı salon avize modellerini görsellerimizde paylaştık. Evinizin bu önemli bölümüne avize seçiminizi yapmadan önce görsellerimizden ve 2018 modası salon avize modelleri hakkında bilginiz olmasını istedik.

2018 yılı avize modelleri arasında kristal, cam, ahşap mobilya görünümlü, metal aksamlı ve çok şık dizayn edilmiş avizeler artık uzaktan kumandalı olarak da tasarlanmış ve üretilmiştir.

Salon dekorasyonunuzu bu şık avizeler ile tamamlayabilir, mobilyalarınız ile avizenizin uyumunu sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git