2018-2018 Şifon Gömlek Modelleri

2018-2018 Şifon Gömlek Modelleri
19 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 81 kez okundu.

2017- 2018 Şifon Gömlek Modası

Modanın en göz alıcı üyelerinden olan şifon gömlekler gün geçtikçe önem kazanmaya başladı. Hem şık hem de rahat olan bu gömlekler kolsuz ve uzun kollu modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. İşe giderken, davetlerde, yemeklerde ve daha birçok yerde kullanılabilmesi ile en çok tercih edilen parçalardandır.

Şifon Gömleklerin Kombinlenmesi

Rahatlığın ve şıklığın bir arada buluştuğu gömlekler kombin açısından da geniş bir yelpazeye sahiptir. Gerek pantolonla gerekse etekle giyilebilmesi kullanım alanına göre şekillenebilmesini kolaylaştırır. Bu sayede tercihler arasında da ilk sıralara yerleşir. Şifon gömlekleri etekle Kombinlemek isterseniz yüksek bel bir etek seçimi ile kombine başlamalısınız. Gömlek ve etek renklerinin birbirinden farklı olması hem eteğin hem de gömleğin modelini ve rengini daha çok gösterir. Gömlek düz renkte ise hareketlendirmek için küçük aksesuarlar kullanmanızda yarar vardır. Pantolon seçimini yapmışsanız kısa paça ve dar pantolonlar tam sizin içindir. Gömleği pantolonun içine koyarak kullanabilirsiniz. Tabi ki kemerinizi de ayakkabı ile aynı renkte seçiniz.

Saçlar kombinlerde tamamlayıcı noktadır. Etek ile kombinlenen şifon gömlekler gidilecek yere göre dalga ya da düz fön yapılabilir. Pantolon üzerine daha toplu ve sade modeller tercih etmeniz kombine daha uygun olacaktır.

Ayakkabılarınız, gömlek etek ile kombinlendiğinde topuklu ayakkabılar doğru bir seçim olacaktır. Pantolon ile kullanıldığında babetler ve sandaletle bile kullanabilecek bir kombin yapmış olacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git