2018-2018 Sonbahar Kış Sezonu- Midi Etek Rüzgârı

2018-2018 Sonbahar Kış Sezonu- Midi Etek Rüzgârı
26 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 64 kez okundu.

2017-2018 Sonbahar Kış Sezonu- Midi Etek Rüzgârı

Bu yıl podyumlarda 60’lı ve 70’li yılların rüzgârları esmektedir. Romantik havasını her daim koruyan midi etekler, bu yılın trendleri arasında yerini alacak gibi görünmektedir. Her yaştan, her tarzda kadına hitap eden midi eteklerin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Peki, hangi modeli nasıl kombinlemeli, hangi vücut tipine hangi modeli seçmeli?

Midi Etekleri Nasıl Kombin Edebilirsiniz?

Aslında bu tamamen sizin zevkinize ve yaratıcılığınıza kalmış. Midi etekler, hemen hemen her tarz kıyafet ile rahatlıkla kombin edilebilecek parçalardır. İster kazak, isterseniz t-shirt ya da gömleklerle kullanabilmeniz mümkündür. Ayrıca; soğuk bahar aylarında, midi eteğiniz ve bluzunuzun üstüne kısa ceket giyebilir, ceketinizin renginde kısa boğazlı botlarla kombinleyebilirsiniz.

Midi Etekler Ve Ayakkabılar

                Bileğin tam üstünde, bacağın kalın yerinde biten midi etekleri tercih etmek aslında biraz da cesaret işidir. Eğer kısa boylu ya da kalın bacaklıysanız, bu etekler sizi olduğunuzdan daha kısa ve şişman gösterecektir. Bunun da bir çaresi var elbette. İnce topuklu sivri burunlu ayakkabılar her zaman olduğu gibi yine sizin kurtarıcınız olacaktır. Tercihiniz babetten yanaysa; açık renkli ve sivri burunlu olanları tercih etmelisiniz.

Hangi Vücut Tipine Hangi Midi Etek Tercih Edilmelidir?

Bu işte bacak boyu en önemli etkendir. Bacak boyunuz uzun mu? Çok şanslısınız. İster kalem, ister pilili ister kloş midi etek tercih edin. Hangisini isterseniz, onu kullanın ama kombin konusunda hata yapmamaya gayret gösterin. Bacak boyunuz kısaysa; dar üstleri tercih etmelisiniz. Kloş etekler tam size göre. Kesinlikle bluzunuzu dışarda kullanmamalı mutlaka belini içine sokmalısınız

Kemerler de midi eteklerin vazgeçilmezindendir. Eğer yapı itibariyle ince bele sahipseniz; ince kemerler kullanarak dikkati belinize çekebilir, kalın bele sahipseniz, kalın kemerler takıp belinizi daha ince gösterebilirsiniz. Yine de kalın bele sahip olanların daha çok kloş ya da pilili modeller giymesi daha doğru bir tercih olacaktır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git