2018 Bayan Şapka Modası

2018 Bayan Şapka Modası
1 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 54 kez okundu.

2017 Bayan şapka modelleri son iki sezondur moda aksesuarlar olarak karşımıza çıkarken kadınların vazgeçilmez parçaları haline gelmeyi başarmıştır.
2017 Bayan şapka modellerinde retro izler ve spor ağırlıklı modellerin ağırlıklı tasarlandığı tasarımlar yazın bizleri güneşten korurken kış mevsiminde soğuğun etkisini azaltıyorlar. Şapkalar bu özelliklerini dışında kıyafet kombinelerinizde etkileyici bir tamamlayıcı role sahip olurken artık birçok bayan tarz gereği şık şapkaları ya da spor tarzı modelleri seçerek bu aksesuarla özdeşleşiyorlar.

Sezonun moda şapkaları erkek şapkalarından esinlenen modacılar bayanların maskülen tarzı parçalara yönelmelerini sağlayarak fötr tarzı erkeksi parçalarla dikkat çekeceklerdir. Retro izler taşıyan bir başka model geniş kenarlı olukça romantik şapkalar olarak dikkat çekmektedir. Bayanların daha çok plaj tarzı kombinlerinde tercih ettikleri şapka modellerini artık günlük giyim parçalarıyla birleştirebilirsiniz. Geniş kenarları sayesinde yüzünüzü ve omuzlarınızı güneşten koruyabilirsiniz. Erkek şapka modellerinden biri olan panama şapkalar fötr benzeri modeli ayıran özellik şapkada kullanılan hasır malzeme bu şapkalar erkeksi tarzı daha çok yansıtacağınız modeller daha çok efeminen parçalarla birlikte kullanmanız tavsiye ederim. Spor tarz bu sezon şapkalara da yansımış durumda ön plana çıkan şapka tarzı ise bezbol şapkaları derin kafa yapısı uzun kep modelleriyle dikkat çeken şapkaları kombinlerken sadece spor kom binleri değil şık kombinleride deneyin etkileyici sonuçlar elde edeceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git