2018 Christian Dior İlkbahar Bayan Elbisesi Modelleri

2018 Christian Dior İlkbahar Bayan Elbisesi Modelleri
13 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 75 kez okundu.

Dün Christian Dior 2018 Christian Dior Sonbahar Kış bayan gece elbisesi modelleri’ni ele almıştık. Bugün de Christian Dior ile devam ediyoruz. Bu yazımızda Christion Dior 2017 İlkbahar bayan elbise modelleri üzerinde duracağız. Önce seçtiğimiz görsellere bir göz atalım.

Dünkü yazımızda Christian Dior hakkında bilgi kısaca bilgi vermiştik. Bugün aynı tekrara düşmemek için hemen Christian Dior 2017 İlkbahar bayan elbise modellerine geçelim.

Christian Dior gerçekten trend yaratmada kendini gösteriyor. Çünkü 2018 Sonbahar koleksiyonu ile 2914 İlkbahar koleksiyonunun tasarımlarını karşılaştırdığımızda çok değişik modeller ve renklerle karşılaşıyoruz.

2017 Christian Dior ilkbahar bayan elbise modellerinde önceki koleksiyona göre etek boylarının daha uzun olduğu fark ediyoruz. Renk olarak yine siyah ve beyaz ön planda olmakla beraber turuncu da dikkati çekiyor. Ayrıca önceki koleksiyona gere straplez elbise oranında da epey azalma var.

Christian Dior 2017 ilkbahar bayan elbise modelleri önceki koleksiyon gibi yeni yılın trendlerini yaratacağı kesin görünüyor. Bu yüzden bayanlar kesinlikle bu modelleri incelemeliler düşüncesindeyim.

Christian Dior 2017 ilkbahar bayan elbise koleksiyonu hem gece hem de günlük hayata hitap edecek görünümler sergiliyor.

Bayanlar Christian Dior 2017 İlkbahar bayan elbise koleksiyonu yeni sezon için sizlere kesinlikle fikir verecektir.

Her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git