Dün Christian Dior 2013 Christian Dior Sonbahar Kış bayan gece elbisesi modelleri’ni ele almıştık. Bugün de Christian Dior ile devam ediyoruz. Bu yazımızda Christion Dior 2014 İlkbahar bayan elbise modelleri üzerinde duracağız. Önce seçtiğimiz görsellere bir göz atalım.

Dünkü yazımızda Christian Dior hakkında bilgi kısaca bilgi vermiştik. Bugün aynı tekrara düşmemek için hemen Christian Dior 2014 İlkbahar bayan elbise modellerine geçelim.

Christian Dior gerçekten trend yaratmada kendini gösteriyor. Çünkü 2013 Sonbahar koleksiyonu ile 2914 İlkbahar koleksiyonunun tasarımlarını karşılaştırdığımızda çok değişik modeller ve renklerle karşılaşıyoruz.

2014 Christian Dior ilkbahar bayan elbise modellerinde önceki koleksiyona göre etek boylarının daha uzun olduğu fark ediyoruz. Renk olarak yine siyah ve beyaz ön planda olmakla beraber turuncu da dikkati çekiyor. Ayrıca önceki koleksiyona gere straplez elbise oranında da epey azalma var.

Christian Dior 2014 ilkbahar bayan elbise modelleri önceki koleksiyon gibi yeni yılın trendlerini yaratacağı kesin görünüyor. Bu yüzden bayanlar kesinlikle bu modelleri incelemeliler düşüncesindeyim.

Christian Dior 2014 ilkbahar bayan elbise koleksiyonu hem gece hem de günlük hayata hitap edecek görünümler sergiliyor.

Bayanlar Christian Dior 2014 İlkbahar bayan elbise koleksiyonu yeni sezon için sizlere kesinlikle fikir verecektir.

Her şey gönlünüzce olsun…Kategori: Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 606 kez okundu. Tarih: 13 Kasım 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.