2018 Kış Modası Şort Etek Modelleri

2018 Kış Modası Şort Etek Modelleri
5 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 23 kez okundu.

2017 Kış Modası Şort Etek Modelleri

Şort eteklerin yalnızca yaz ve bahar aylarında giyildiği düşüncesi 2017 kış modası tasarımları ile yıkılmış oldu. Şort etekler doğru kombin ve çoraplarla artık kış aylarında da giyilmektedir.

Kış Modasının Aykırı Kıyafeti Şort Etekleri Kombinlemek

  • Koyu kahve renklerde mini bir şort eteğiniz varsa üzerine krem renginde düz bir bluz giyin ve bluzu şortun içerisine koyun. Kemer kısmına yine koyu renkte bir kurdele geçirip fiyonk şeklinde bağlayın. Şort eteğinizin altına krem renkli ve dantel detaylı kışlık bir külotlu çorap giyebilirsiniz. Altına da şortla aynı renkte dizüstü tamamen düz bir çizme seçerseniz bu kombinle düğüne bile katılabilirsiniz.
  • Asimetrik kesim ve gece mavisi bir şort eteğiniz varsa altına siyah ve kalın bir külotlu çorap giyip üzerinizi de siyah boğazlı bir badi ile tamamlayabilirsiniz. İsterseniz bu kombinde düztaban bir bot seçip çantanızı da botunuzla aynı renk seçebilirsiniz.
  • Süper mini boy ve cepli bir şort eteğiniz varsa üzerine kare desenli bir spor gömlek giymeniz mümkündür. Gömleğin etek kısımlarını şortunuzun içerisine koymanız önerilir. Bu boy şort eteklerde kemer ve çizme çok önemlidir. ikisi aynı renkte olacağı gibi çizmenin de ya dizüstü ya da diz hizasında olması gerekecektir. Çanta seçiminde ise uzun saplı ve spor bir çanta kullanılması gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git