2018 Kış Modasında Kalem Etek Modelleri

2018 Kış Modasında Kalem Etek Modelleri
5 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 67 kez okundu.

2017 Kış Modasında Kalem Etek Modelleri

Kalem etekler 2017’te çok sevildi ve bu yaza, sonbahara damgasını vurmayı başardı. Bu kullanımı kışa uyarlayan tasarımcılar kalem eteklerin kış aylarında da kullanılması gerektiğini ve kullanılacağını göstermiş oldu. Özellikle çalışan bayanlardan tam not alan kalen etekler giyildiğinde bayanlara ayrı bir hava katmasıyla ünlüdür.

Kalem Etek Kombinleri

  • İlk olarak klasik kombini uygulayabilirsiniz. Siyah, düğmeli bir kalen eteği beyaz, dar bir gömlekle kombinleyebilirsiniz. Bütün kalem eteklerde üst giysi eteğin içine konacağından üst kısma giyilen kıyafetlerin çok kalın olması önerilmez. Altına da süet bir bot giymeniz mümkündür. Şal kullanmayı seviyorsanız siyah bir şal işinizi görecektir.
  • Mavi bir kalem etek giymek isterseniz üzerine siyah, göğüs dekolteli bir triko giyebilirsiniz. Trikonuz dirsek kol olabileceği gibi vatkalı uzun kol da olabilir. Bu kombinin de yine bot ile tamamlanması gerekir. Kalem eteklerle çizme giyilmesi bacak boyunu kısaltıp, kötü görüntü yaratacağından önerilmez.
  • Kalem eteğinizi diz hizasında ise boğazlı bir kazak tercih edebilirsiniz. Kilo problemi yaşamayanlara en çok yakışan kombin olarak dar, boğazlı bir kazak tercih edilebilir. İsterseniz bu kombini etekle aynı renkte bir ceketle tamamlamanız da mümkündür. Sivri ve olabildiğince uzun topuklu bir bot bu kombini mükemmel göstermek için yeterli olacaktır. Saçlarınızı toplamak da bu kombine gerekli bir unsurdur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git