2018 Kış Modasında Parçalı Etek Modelleri

2018 Kış Modasında Parçalı Etek Modelleri
6 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 40 kez okundu.

2017 Kış Modasında Parçalı Etek Modelleri

Parçalı etekler hareketli olması bakımından sevilen parçalardır. Bu sezonun eteklere ağırlık veren kış modasına bakıldığında sıkça bu eteklerle karşılaşılabileceği açıktır. Parçalı etekler genelde kombine canlılık katacağından kombinde çok fazla desene yer verilmesi önerilmemektedir.

Kış Modasında Parçalı Etekleri Kombinlemek

  • Parçalı eteklerin Kombinlenmesi için ilk olarak düz renkte bir triko bulmalısınız. İki renk bir parçalı eteği kombinleyecekseniz bu renklerin dışında düz bir renkte bir bluz seçip eteğin içine koyabilirsiniz. Kemer yeri var ise kemer de kullanabileceğiniz bu eteğin altına bluz renginde bir çorap giymeniz mümkündür. Ayakkabı ve çanta da ise ayakkabıyı etek üzerindeki bir renkle aynı seçerseniz çantayı da diğer renkle uyumu seçmeniz gerekir. Çizmeleriniz de ince topuklu ve klasik tarz olmalıdır.
  • Kiremit renkli ve düğmeli bir etek giymek isterseniz üzerinize krem rengi ince bir triko giyebilirsiniz trikoyu eteğin üzerine çıkarıp düğmeleri kapatmamaya dikkat etmelisiniz. Krem rengi bir çorap kullandığınızda bu kombine en çok yakışacak olan yine kiremit rengi bir çanta olacaktır. Mümkünse kısa ve etekle aynı renkte bir bot seçmeniz de önerilmektedir.
  • Uzun ve parçalı bir etek giyecekseniz bu eteği yine bir triko ya da bluzla kombinleyebilirsiniz. Uzun eteklerde üst giysi eteğin içine koyulursa eteğin boyu ortaya çıkacaktır. Ayakkabılar da kesinlikle topuklu olmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git