2018 Moda Birleşim Kombinleri

2018 Moda Birleşim Kombinleri
23 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 39 kez okundu.

2017 Moda birleşim kombinleri yani farklı iki rengi, farklı iki kumaşı, spor ve şık kıyafetleri birbiriyle birleştirerek bir kombinde toplayarak kullanmak bu yılın eğilimlerinden biri olacaktır.
Moda birleşim trendinde oldukça zıt renkler asında birbiriyle şık olmayacak gibi görünen kumaşlardan tasarlanan parçaları birleştirerek ne kadar şık kombinler oluşturulduğuna şahit olacaksınız. Zıtlıklar bu sezonun moda trendi olurken uyumlu giyinmek isteyen bayanlara önerim aksesuarları seçerken bu eğilimi yansıtmaya çalışmalarıdır.

Zıt iki renkle başlamak gerekirse aslında pastel ve neon renkler, canlı ve parlak tonlarıyla sezonun en dikkat çeken renkleri olurken pastel renklerse naif yumuşak ve insanı rahatlatan tarzlarıyla moda dünyasında yer alacağı gibi kombinlerinizde bu iki rengi karıştırarak kullanabilirsiniz. Bu sezon oldukça moda olacak zıt renk kombinleri yaşamak için özellikle pastel ve neon renklerin ahengini yaşamanızı öneririz. Kumaş modasında denim parçalarla deri parçaları bir arada kombinleri öneriliyor. Deri etek kot ceket, deri pantolon ya da şort kot yelek tarzı birleştirmeler denemenizi öneririz. Bu şık fakat kumaş olarak birbirlerine zıt şıklık oldukça şık görsellikler kazanmanızı sağlayacaktır. Deri ve dantel uyumu da oldukça farklı kombinelerde kullanılacak bakıldığında şık zarif dantel parçaları bu kez deri gibi sert asi kumaşlardan tasarlanan parçalarla birlikte kullanacaksınız. Dantel bluz, deri kalem etekler deri şort eri yelek ve dantel üst parçaları kullanabilirsiniz. Spor ve şık kom binlere ise şık elbiseler altında spor ayakkabılar kullanmak oldukça yeni trendler arasında yer alacaktır. Zıt renkler nötr ve canlı renkleri bir arada kombinleyerek sergileyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git