2018 Sonbahar Deri Pantolon Modelleri

2018 Sonbahar Deri Pantolon Modelleri
22 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 51 kez okundu.

Deri Pantolonlar ve 2017 Sonbaharı

Deri eskiden beri kullanılagelen bir kumaştır. Mevsim geçişlerinde daha sık kullanılır. Çünkü yazın yaktığı gibi kışın da üşütebilmektedir. Bu yüzden mevsim geçişlerine daha uygundur.

Deri ceketleri takip eden deri yelekler ve sonrasında deri pantolonlar deri sektöründe önemli bir artışa neden olmuştur. Çünkü deri ışıl ışıl görüntüsü ile bayanların vazgeçilmez kıyafetidir. Her yere uygun olarak kullanılabilmesi bayanların ve erkeklerin tercihlerinde büyük yer tutmasını sağlamıştır. Bu sayede deri sektörü gelişmiş ve moda listelerinde mutlaka kullanılan bir parça haline gelmiştir.

Deri Kombinleri

Deri pantolonlar kendi türünden bir kazak ya da yelek ile kombinlenmemelidir. Bu durum çok kötü bir görünüm sergiler. Böyle bir durumda hem alt hem üst deri olacağından kesinlikle önerilmez.

Bun un yerine deri pantolonların üzerine farklı formda kumaşlarla her türlü şey giyilebilmektedir. Bazıları çok yakıştıramasa da deri pantolonun üzerinde tişört bile şık durabilir. Bunun oluşmasını sağlamak için yalnızca kombine doğru parçaları seçmelisiniz.

Siyah deri pantolonun üzerine süet topuklu bir bot giymekle kombine başlayabilirsiniz. İsterseniz bu bot düztabanda olabilir. Burası tamamen sizin rahatınıza kalmış. Üzerine önü kısa arkası uzun asimetrik açık renk tüylü bir kazak ile kombinin büyük bir kısmını tamamlarsanız. Biraz rengi seven bir kişilikseniz ayakkabınızı ve kalın bilekliğinizi turuncu, çantanızı ise isterseniz siyah deri isterseniz kazakla aynı tonlarda süet bir çanta olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git