2018 Sonbahar Eldiven Modelleri

2018 Sonbahar Eldiven Modelleri
23 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.

2017 Sonbahar Eldiven Modası

Sonbaharın gelmesi ve hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte birçok moda takipçileri tarafından eldiven kullanımına başlandığını görüyoruz. Eldiven kullanımı erkekler için elleri soğuktan koruma amaçlı, ihtiyaç olarak ortaya çıkmış olsa da bayanlar için artık büyük çoğunlukla aksesuar olarak kullanılmaktadır. 2017 sonbahar eldiven modasında daha çok siyah, kahverengi ve bordo renklerinin hâkim olduğunu görmekteyiz. Eldiven kullanmak isteyenlere birçok alternatif sunulmaktadır. Sonbaharın yüzünü gösterdiği bu günler de sizin eldiven seçiminize yardımcı olacak seçenekler mevcuttur.

Uzun eldivenler, günlük yaşamda sıkça sevilerek kullanılan her yerde karşımıza çıkan bir eldiven çeşididir. Şık ve zarif bir görüntü ortaya çıkaran uzun eldivenler bu son bahar da yine karşımıza çıkıyor.

Deri eldivenler, giyim hatasında bulunan bayanlarda bile bir deri eldiven kullandığı zaman büyük bir kurtarıcı görevinde bulunmaktadır. Aslında deri eldivenlerin modasının pek geçmediğini görürüz. Her dönem mutlaka az ya da çok kendini göstermiştir. Sonbahar aylarında ve soğuk günler de en doğru tercihleriniz arasında olmalıdır.

Sürücü eldivenleri geçen yıl ön plana çıkan sürücü eldivenleri bu sonbahar modasında yine kendi yerini almış olduğunu görüyoruz.

Kürk eldivenler, bayanların vazgeçilmez tutkularından biri olan kürk eldivenlerde kullanıldığında da çok hoş ve şık durmaktadır.

Açık parmak eldivenler, pek çok kişi tarafından beğenilerek kullanılan açık parmaklı eldivenler yine çok tutuluyor ve tercih ediliyor.

Parmaksız ve taş süslemeli eldivenler, eldiven aksesuarının kullanımında da şıklığı yakalamak isteyen moda takipçileri için birçok seçenek sunuluyor. Bunlardan bir tanesi de parmaksız ve taş süslemeli eldiven modelleri üzerinde ki taş detayları ile tercih ettiğiniz kıyafetlerinize hareketlilik ve canlılık kazandıracağı çok açık. Eğer gösterişi seviyorsanız tercihiniz parmaksız ve taş süslemeli eldivenlerden yana olsun.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git