2018 Sonbahar Kolye Modelleri

2018 Sonbahar Kolye Modelleri
23 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 37 kez okundu.

2017 Sonbahar Kolye Modelleri

Bu sonbahar da moda olan kolyeler de en büyük özellik, dikkat çekici kadar büyük olması. Aksesuar kullanımının büyük bir parçası kolyelerdir. Bu dönemde en sık karşımıza çıkan kolyeler çokça gösterişli ve büyük parçalardan oluşmaktadır. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

Çiçekli Kolyeler

Yazı geride bıraktığımız bu sonbahar günlerinde cıvıl cıvıl çiçekli kolyeleri boyunlara görmek genel olarak çok hoşumuza gidiyor. Rengârenk çiçeklerin hâkim olduğu kolyeler çokça tercih ediliyor. Her ne yaş grubunda olursanız olun rahatlıkla tercih edilebilecek olan bir seçenektir. Çiçeklerin renklerle uyumluluğu insana ayrı bir enerji ve pozitiflik veriyor.

Tasma Kolyeler

Çokça sevilerek beğenilerek kullanılmakta olan tasma kolyeler 2017 Sonbahar Modasında yine kendini göstermektedir. 1990’lı yıllar da sıkça kullanılan tasma modelli kolyeler yine moda olmuş durumda. Boyunları uzun olan bayanlar da oldukça hoş durmaktadır. Taşlarla ve işlenerek üretilmiş olan tasma kolyeler asi ve şık bir hava katmaktadır. Modayı yakından takip eden bayanların çoklukla kullanmış olduğu bir aksesuardır. İlk başlar da birçok ünlü de gördüğümüz tasma kolyeler artık günlük hayatta çok rahatlıkla kullanılabilir bir aksesuar halindedir.

Püsküllü Kolyeler

Günlük hayatta kullanabileceğimiz püsküllü kolyeler bu sonbaharın gözdesi durumda. Şıklığınıza şıklık katacak püsküllü kolyeleri 2017 Sonbaharında çokça göreceğe benziyoruz.

Zincir

Zincir kolyeler bayanların sıklıkla tercih etmesinin yanı sıra erkekler de de gördüğümüz bir aksesuardır. Yakıştırıp yakıştırılmaması her insanın kendi zevkine kalmış bir durumdur. Bayanların tercihi ise uzun kolyelerden yana oluyor. Altın rengi ya da gümüş rengi kıyafetlerine uygunluklarına göre tercih edebilecekleri şık bir alternatif olmaktadır.

Uzun Kolyeler

2017 Sonbahar Aksesuar modasında uzun kolyeler kendini göstermektedir. Taşlı şık bir kolye güzelliğinize güzellik katabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git