2018 Sonbahar Kot Ceket Modası

2018 Sonbahar Kot Ceket Modası
23 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 41 kez okundu.

2017 Sonbahar Kot Ceket Modası

Kot ceketler hangi mevsim olursa olsun şıklığı ve rahatlığı bir arada yansıttığından bayanların sıklıkla tercih ettiği bir ceket modelidir. Geçmişten bu yana her dönem kullanılabildiği için hep görmeye alışık olduğumuz kot ceketler sonbaharın bu serin günlerinde yine çok trend olmuş durumdadır.

Kot ceketi en güzel kombinleyecek olan aynı renkler de dar bir kot pantolon olacaktır. Altına giyebileceğiniz yine çok moda olan rugan dolgu topuklu bir ayakkabı ile kombinlerseniz kot ceketin zarafetini ve hoşluğunu yakalamış olursunuz. Aksesuar tercihiniz ise tasma kolye ve büyük taşlı bileklikler olmalıdır.

Sadece kot pantolon ile değil doğru tercihler yapılığında kumaş pantolon ile de hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz.2017 sonbahar aylarının en gözde bilekliklerinden kalın bileklikler ve topuklu ayakkabılar ile yaptığınız kombini günlük hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2017 Sonbahar aylarında çok moda olan dar elbiselerin üstüne alacağınız bir kot ceket hava değişimlerinde karşılaşacağınız sürprizlere karşı sizi koruyacaktır. Dar bir eteğin üzerine giyeceğiniz dar bir bluz ve dar kot ceket ile sade bir şıklık yakalamanız fazlasıyla kolay olacaktır. Aksesuar olarak yine çok moda olan uzun zincirleri tercih edebilirsiniz.

Popüler kültür ve rahatlık kişilerin seçimleri üzerinde etki kot ceketin modası hiç geçmeyecek gibi görünüyor. Her markada ve her yerde kolayca ve istediğiniz tarzda birbirinden değişik ve güzel modellerde kot ceketler bulmakta bulmakta zorlanmayacağınızdan eminim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git