2018 Sonbahar Kovboy Bot Modelleri

2018 Sonbahar Kovboy Bot Modelleri
22 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 94 kez okundu.

2017 Sonbahar Modasında Kovboy Botlarının Yeri

Botların sonbahar ve kış aylarında gündeme gelmesinin nedeni ayağı yağmurdan, kardan, soğuktan en iyi botların korumasıdır. Botlar gün geçtikçe daha çok modelle karşımıza çıkmaktadır. Son günlerin yeni bot modeli kovboy tarzı botlardır.

Rahatına düşkün, spor giyinmeyi seven, botlarda fermuar ya da bağcık istemeyen kişilerin tercihi olan kovboy botları tam anlamıyla gerçek kovboy görünümü verecek şekilde düzenlenmiş ve 2017 sonbahar modasında yerini almıştır. Boyun kısmı oval şeklinde tasarlanan bu botlar giyiliş bakımından da kolaylık sağlamaktadır. Ayağınızın ölçülerine uygun olarak üretildiğinden rahatlıkla giyebilirsiniz.

Kovboy Botlarını Nasıl Kombinlemeliyiz?

Bu botlar yeni bir tarz olduğundan kombin konusunda çoğu kişinin kafası karışıktır. Aslında kovboy botlarının kombini o kadar da zor değildir. Rahatlığın ve spor tarzın simgesi olan botlar dar paça kotlarla ya da taytlarla kullanılabilmektedir. Düşük bel kotun üzerine asimetrik kesim, önü kısa arkası uzun krem bir kazakla kombinlemeniz mümkündür. Siyah kovboy botunuzu, koyu renk pantolonunuzu ve krem asimetrik kesim kazağınızı tamamlamak için krem rengi çanta ve siyah boyunluk yeterli olacaktır.

Saç seçiminde de kovboy botları çok ağır saçları kaldıramayacağından mümkün olduğunca spor ve düz saçları tercih etmeniz önemlidir. saçlarınızı dağınık ya da toplu olarak kullanabilirsiniz. Makyajda ise yine aşırıya kaçmadan yapacağınız sade makyaj sizin tam anlamıyla rahat bir kıyafette spor bir şıklık sergilemenizi sağlayacaktır.

Etiketler:

2018 Sonbahar Kovboy Bot Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Arzu özbekalp dedi ki:

    Merhaba…tarzım olan çizmeler ve botlar var süper 🙂
    Bu ürünlerden nasıl satın alacağız ?

  2. deniz dedi ki:

    2014 sonbahar bot modası yazınızdaki ilk botu çok beğendim ama hiçbir yerde bulamıyorum

Sayfa başına git