2018 Sonbahar Modası Asimetrik Etek Modelleri

2018 Sonbahar Modası Asimetrik Etek Modelleri
6 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

2017 Sonbahar Modası Asimetrik Etek Modelleri

Ruhun özgürlüğünün dışa vurumu olarak algılanan asimetrik etekler oldukça şık parçalardır. Bu etekler yaz aylarında çok sık tercih edilerek kış sezonunda yer almayı da başarmışlardır. Peki asimetrik eteklerin Kombinlenmesi ve simetrik kıyafetlerle uyumu nasıl sağlanabilir?

Asimetrik Eteklerin Kombinlenmesi

  • Asimetrik deri bir mini etek kış aylarının en çok giyilen modeli olacaktır. Bu eteğin altına siyah bir çorap giyip yine parlak çizmelerle tamamlayabilirsiniz. Asimetrik bir eteği yine asimetrik bir üst ile tamamlamanız kargaşa yaratabileceğinden çift düğmeli ve simetrik siyah beyaz bir ceket kullanabilirsiniz. Ceketin içine de yine siyah atlet giyebilirsiniz. Bu kombinde portföy bir çanta uyumlu olacaktır.
  • Arkası uzun önü kısa olan renkli ve asimetrik eteğinizi siyah, göğüs dekolteli, Kapri kol bir triko ile bütünleştirebilirsiniz. Eteğin trikonun üzerine geldiği bu kombinde boynunuzu altın sarısı kalın bir boyun kolyesi ile renklendirebilirsiniz. Ayakkabılarınızı da topuklu ve kısa bot olarak seçerseniz çanta detayında mutlaka altın sarısı bir detay bulundurmanız gerekecektir.
  • Asimetrik kesim dar bir etek giymek isterseniz üzerine bol bluz seçebilirsiniz. Uzun kollu bu bluzun uç kısımlarını eteğin içine koyup şık bir kemer ile tamamlayabilirsiniz. Bu eteğin altına yalnızca ten renginde ince çorap giymeniz önerilmektedir. Eğer etek ve bluz rengini aynı rnk seçerseniz tezat bir renkte kısa bot seçebilirsiniz. Tabii ki botlar topuklu olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git