2018 Sonbahar Modası Bileklik Modelleri

2018 Sonbahar Modası Bileklik Modelleri
24 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

2017 Sonbahar Modası Bileklik Modelleri

Bileklik modellerinde de diğer aksesuarlar da olduğu gibi büyüklük ön planda. Fazlasıyla iddialı olan gösterişli bileklikler modayı takip eden bayanlar tarafından kullanılmaya başlandı bile. Uzun kollu kıyafetlerimizi tamamlayacak bir aksesuar olan bileklik sonbahar aylarında büyük öneme sahiptir.

 

Kazakla birlikte kullanıldığında çok hoş bir görüntü oluşmaktadır. Bu yıl kazağın üstüne geçirilerek kullanılan bileklikler moda takipçileri tarafından tercih ediliyor. Büyük olması da kendini gösterme konusunda yardımcı olmaktadır. İnce sade bilekliklerin yerini alan, daha büyük ve gösterişli bileklikler artık daha çok beğeni alma durumundadır. Abartı ve şıklığı bir arada yakalamak isteyen moda severler tercihlerini bu yönde kullanmalıdırlar. Bir başka bileklik modeli de kelepçe bilekliklerdir.

Kelepçe bileklik modelleri de yine büyük ve kaba kullanıma sahiptirler. Giydiğiniz kıyafeti tamamlayıcı nitelikte olmaktadır. Sıradanlıktan uzak farklı bir tarz yakalamak isteyen moda takipçilerinin fazlasıyla tercih ettikleri bir bileklik türü olmaktadır. Aksesuarları ve tarzıyla dikkat çekmek isteyen bayanlara oldukça yardımcı olacak bir tamamlayıcı niteliğindedir. Bileklikte kullanılan renkler de önemlidir. 2017 Sonbahar bileklik modellerinde daha çok altın rengi ve gümüş rengi kullanıldığını görmekteyiz. Deri kordon bileklikler de bu sonbaharda tercih edilmekte ama daha çok büyük bileklikler onun yerini almaktadır. Aksesuar seçiminde çok dikkatli davranmak gereklidir. Kıyafetinize ve tarzınıza uygun aksesuarlar seçmeye özen göstermelisiniz. Bileklik aksesuar kullanımının bir parçasıdır. Bunu bilekliğinize uygun şık bir kolye veya küpeyle tamamlayabilirsiniz. Birçok farklı modellerde bileklik olduğundan tarzınıza ve kıyafetinize uygun bilekliği seçmenin daha kolay olacaktır. Birbirinden farklı tasarımlarıyla bayanları cezbeden trend bileklikleri her yerde kolayca bulabilmekteyiz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git